"Референдум в Росії: путінська влада скопіювала бюлетень нацистів?" - Ейдман

Російських виборців влада зовсім не поважає, навіть не вважає за потрібне щось їм роз'яснювати.

Про це у своєму блозі пише російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Дизайн и структуру бюллетеня слямзили у нацистов?

Бюллетень голосования по обнулению президентских сроков Путина очень похож на тот, который был использован на референдуме по объединению для Гитлера постов президента и рейхсканцлера 19 августа 1934 года.Единственная разница в том, что в немецком документе все-таки побольше текста. А российских избирателей власть совсем не уважает, даже не считает нужным что-то им разъяснять.

Результаты обоих референдумов были с самого начала очевидны. И нацисты, кстати, тоже безбожно мухлевали при подсчете голосов. А самое печально, что и последствия референдумов могут быть схожими."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...