"Референдум в Росії: путінська влада скопіювала бюлетень нацистів?" - Ейдман

Російських виборців влада зовсім не поважає, навіть не вважає за потрібне щось їм роз'яснювати.

Про це у своєму блозі пише російський соціолог Ігор Ейдман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Дизайн и структуру бюллетеня слямзили у нацистов?

Бюллетень голосования по обнулению президентских сроков Путина очень похож на тот, который был использован на референдуме по объединению для Гитлера постов президента и рейхсканцлера 19 августа 1934 года.Единственная разница в том, что в немецком документе все-таки побольше текста. А российских избирателей власть совсем не уважает, даже не считает нужным что-то им разъяснять.

Результаты обоих референдумов были с самого начала очевидны. И нацисты, кстати, тоже безбожно мухлевали при подсчете голосов. А самое печально, что и последствия референдумов могут быть схожими."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...