В рамках проекту близько 30 офіцерів громад почнуть працювати в тестовому режимі в Дніпропетровській області. До кінця року планується забезпечити офіцерами всі територіальні громади, а у 2020 році — всю Україну, передають Патріоти України.
У Нацполіції планують зробити офіцера громади функціонально і процесуально самостійною. Найголовніша мета — забезпечити громади вартовим, який буде жити та працювати в цій громаді. Сьогодні ж дільничні часто не живуть в тому місці, яке їм підзвітний. Крім цього, їх часто залучають до виконання інших функцій — конвоювання, охорони масових заходів тощо. У МВС хочуть, щоб офіцер громади відповідав тільки за одну ділянку, і ставав першим, до кого будуть звертатися люди, які зіткнулися зі злочином.
Відзначається, що офіцер буде звітувати не тільки перед керівництвом поліції, але і перед суспільством. Думка громади враховувати при підписанні контракту з правоохоронцем, при прийнятті рішень про заохочення чи покарання силовика. Передбачається, що офіцер буде більше часу приділяти спілкуванню з суспільством, профілактиці злочинів та пригод.
Офіцерам громад обіцяють надати службовий автомобіль, офісне приміщення з технікою і планшет. Забезпечувати міліціонера за необхідне будуть спільними зусиллями Нацполіції й місцевої влади. До речі, офіцеру обіцяють зарплату на рівні 12 тис. гривень.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...