"Рейдери намагались захопити приміщення Верховної Ради України", - Гончарук (відео)

Прем'єр запевнив, що корупції та рейдерства в системі Міністерства юстиції України більше не буде.

Олексій Гончарук

Приміщення Верховної Ради України намагалися захопити рейдери. Про це у відеоблозі «Чашка прем'єра» розповів глава українського уряду Олексій Гончарук, передають Патріоти України.

За його словами, мова йде не про головній будівлі парламенту на Грушевського, а про великому приміщенні по сусідству з центральним офісом Міністерства юстиції України.

«Приблизно півтора роки тому цю будівля Верховної Ради тупо переписали на якусь фізичну особу. На просту людину, яка, швидше за все, про це навіть не знала, і була зареєстрована десь в Луганській області. Звичайно, в Луганській області, тому що його там не знайдеш. Зловмисники спеціально це зробили, щоб наші органи ніяк не могли зрозуміти, чи реальна це людина, чи існує вона взагалі», - розповів Гончарук.

Прем'єр зазначив, що коли Міністерство юстиції дізналося про це, воно усунуло це порушення. Така ж доля могла спіткати землю під недобудованим Льодовим стадіоном біля Іподрому. «Зловмисники підробили документи і цілий ряд дій було зроблено для того, щоб через аукціон нібито продати цю землю добросовісному набувачу. Якби це сталося, то ми б з вами ніколи не повернули цю земельну ділянку, а як наслідок і всю споруду Льодового стадіону в державну власність. Ми побачили це і зупинили», - розповів глава уряду.
Гончарук запевнив, що корупції та рейдерства в системі Міністерства юстиції України більше не буде.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. На похороні дружини депутата рідні з кулаками накинулися на вдівця

п’ятниця, 10 липень 2020, 3:00

29 червня в Миколаєві покінчила життя самогубством Христина Івануна. Чоловік загиблої сам зателефонував у поліцію і повідомив, що його дружина кілька разів вистрілила собі у голову із травматичної зброї. На похороні дружини депутата обласної ради від «...

Нову теорію про Троянську війну висунули археологи

п’ятниця, 10 липень 2020, 0:15

Троянці і греки носили один і той же одяг, вірили в одних і тих же богів, розмовляли однією мовою, і так далі. Троянська війна, згідно з підсумками нового археологічного дослідження, була громадянською - в ній боролися не різні народи, як вважалося до ...