Рейтинг "слуг" продовжує падати (опитування)

Половина опитаних зазначили, що повністю впевнені у своєму виборі, 38% - скоріше впевнені, 15% - не впевнені.

Якби дострокові вибори до Верховної ради відбулися на початку серпня 2020 року, то до парламенту потрапили б чотири політичні сили. Бар'єр у 5% подолали б тільки парламентські партії. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", передають Патріоти України.

За даними опитування, за партію "Слуга народу" проголосували б 25,9% громадян (серед тих, хто буде голосувати та визначився з вибором). За останні два тижні рейтинг партії впав на 1,9 в.п., що знаходиться в межах похибки вибірки.

За партію "Опозиційна платформа - За життя" готові голосувати 17,6% респондентів (в середині липня - 15,5%), за партію "Європейська солідарність" - 15,7% (у середині липня - на 14,3%), за партію "Батьківщина" - 10,4% (в середині липня - 10,0%).

Крім того, планують підтримати Радикальну партію Ляшка - 4,6% (в середині липня - 4,0%), "Сила і честь" - 3,2% (в середині липня 3,5%), партію "Українська стратегія Гройсмана" - 3,0% (в середині липня - 2,8%), партію Шарія - 3,0% (у середині липня - на 3,4%), партію "Свобода" - 3,0% (в середині липня - 3,3%).

Половина опитаних, які обирали партії зазначили, що повністю впевнені у своєму виборі, 38% - скоріше впевнені, 15% - не впевнені. Щодо більш впевнені у своєму виборі виборці партій "Європейська солідарність", партії Шарія та "Опозиційна платформа - За життя".

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводилося 5 серпня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні крім окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Невідомі у столиці замінували вулицю (відео)

понеділок, 21 вересень 2020, 23:59

Інформація про мінування надійшла на лінію правоохоронців приблизно о 18:50. В Києві за адресою Кирилівська, 8 виявили вибухонебезпечний предмет. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний", передають Патріоти України. Інформація про мінування надійшла...

З архіву ПУ. Господині на замітку: Ліниві вареники без замішування тіста

понеділок, 21 вересень 2020, 23:55

Цю страва легко і швидко можна приготувати навіть на сніданок. Найбільше в цьому рецепті подобається те, що вареники виходять неймовірно смачними, ніжними та саме сирними, оскільки борошна в них набагато менше, ніж у лінивих вареників, приготованих зви...