Рейтинг "слуг" продовжує падати (опитування)

Половина опитаних зазначили, що повністю впевнені у своєму виборі, 38% - скоріше впевнені, 15% - не впевнені.

Якби дострокові вибори до Верховної ради відбулися на початку серпня 2020 року, то до парламенту потрапили б чотири політичні сили. Бар'єр у 5% подолали б тільки парламентські партії. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", передають Патріоти України.

За даними опитування, за партію "Слуга народу" проголосували б 25,9% громадян (серед тих, хто буде голосувати та визначився з вибором). За останні два тижні рейтинг партії впав на 1,9 в.п., що знаходиться в межах похибки вибірки.

За партію "Опозиційна платформа - За життя" готові голосувати 17,6% респондентів (в середині липня - 15,5%), за партію "Європейська солідарність" - 15,7% (у середині липня - на 14,3%), за партію "Батьківщина" - 10,4% (в середині липня - 10,0%).

Крім того, планують підтримати Радикальну партію Ляшка - 4,6% (в середині липня - 4,0%), "Сила і честь" - 3,2% (в середині липня 3,5%), партію "Українська стратегія Гройсмана" - 3,0% (в середині липня - 2,8%), партію Шарія - 3,0% (у середині липня - на 3,4%), партію "Свобода" - 3,0% (в середині липня - 3,3%).

Половина опитаних, які обирали партії зазначили, що повністю впевнені у своєму виборі, 38% - скоріше впевнені, 15% - не впевнені. Щодо більш впевнені у своєму виборі виборці партій "Європейська солідарність", партії Шарія та "Опозиційна платформа - За життя".

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводилося 5 серпня 2020 року серед 2000 респондентів по всій Україні крім окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...