"Рекомендую. Це дуже добре!": Лікар закликав українців при коронавірусі займатися сексом (відео)

Відомий український педіатр Євген Комаровський знову відповів на актуальні питання щодо коронавіруса COVID-19.

За словами Комаровського, збереження статевого потягу свідчить про те, що людина переносить хворобу в легкій формі, «бо, коли розмножуватися хочеться більше, ніж жити - це дуже хороший симптом», передають Патріоти України.

У той же час партнером для сексу в ситуації, що склалася може бути тільки чоловік/дружина або співмешканець/cпівмешканка хворого, адже запрошувати до себе сторонніх не можна. «Не знаючи вашого епідеміологічного статусу, тобто, я не знаю, чи продовжуєте ви виділяти вірус в навколишнє середовище чи ні, я не можу вам запропонувати запросити когось до себе додому. Є під рукою - дуже рекомендую, немає під рукою - потерпіть», - порадив Комаровський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Генпрокурор озвучила нові деталі вбивства на Київщині 5-річного Кирила Тлявова (відео)

субота, 6 червень 2020, 17:43

Цей злочин стався 31 травня 2019 року в Переяслав-Хмельницькому. У справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова з’явилися нові деталі. Зокрема, стало відомим, що поліцейські здійснили понад 10 пострілів в бік громадського місця, де перебувала дитина. П...

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...