Ретро-мотиви заграли новими фарбами: Дизайнери представили "горбатий" "Запорожець" у стилі сучасного кроссовера

Класичні пропорції і впізнаваний силует авто були збережені.

Українські дизайнери показали, як молу б виглядати відома модель автомобіля ЗАЗ-965, яку називають "горбатим" Запорожцем, якби її випускав сучасний автопром. Фото сучасної варіації відомого всім українського автомобіля опубліковано на сайті "Автотема", передають Патріоти України.
Працюючи над зовнішнім виглядом ЗАЗ-965 в сучасному стилі, дизайнери зберегли його класичні пропорції і впізнаваний силует. Однак ретро-мотиви заграли новими фарбами.

По-перше, горбатий Запорожець представлено у вигляді сучасного кросовером. Це робить його досить практичним, оскільки в міських умовах підвищений кліренс і нефарбований пластиковий обвіс бувають дуже корисні.

Автори нового дизайну залишили в ЗАЗ-965 трьохдверний кузов, хоча 5 дверей напевно зробили б цю бюджетну машину ще більш практичнішою.

На відміну від справжнього Запорожця, дизайнери пропонують встановити двигун спереду поперечно, щоб він приводив в рух передні колеса.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Патологію виявляють у 62% госпіталізованих: Коронавірусна інфекція здатна вплинути на роботу серцевого м'яза

четвер, 29 жовтень 2020, 18:59

Коронавірус може викликати не тільки патології серця – він також впливає і на інші внутрішні органи людини. Якщо раніше лікарі говорили, що наслідки коронавіруса багатьом доведеться відчувати наступні 2-3 роки після перенесення хвороби, то зараз вони г...

Скандальне рішення КС: Президент України запевнив, що система е-декларування працюватиме

четвер, 29 жовтень 2020, 18:48

Зеленський закликав членів РНБО розробити конкретні рішення. Президент Володимира Зеленський запевняє, що система електронного декларування в Україні працюватиме, законопроекти для її відновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради я...