"Ревізор" у шоці: Як гастрономи столиці дотримуються санітарних норм під час карантину

В умовах карантину в Україні продовжують свою роботу так звані бюджетні “гастрономи біля дому”.

Ведуча спецвипусків «Ревізор. Карантин» Юлія Панкова перевірила, як у таких магазинах дотримуються санітарно-гігієнічні норми і рекомендації МОЗ, передають Патріоти України.

В одному з київських гастрономів у спальному районі міста команда “Ревізора” виявила цілий ряд порушень. У першу чергу в очі кинулася відсутність медичної маски у деяких покупців, що вже є порушенням, так як власники закладів не повинні пускати таких покупців в приміщення. Примітно, що директор цього магазину була в гумових рукавичках і масці, якою тільки прикрила рот.

Також було з’ясовано, що готові страви на вітринах зберігаються при неправильній температурі, а продавці не знають, який у них термін придатності. Крім того, команді не показали жодного документа на готову продукцію в магазині і не зізналися, де і ким все це готується. У підсумку провідною довелося звертатися до держустанов щодо вжиття відповідних заходів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...