Рятував життя воїнів, а себе зберегти не зміг: У зоні ООС помер військовий лікар. Не витримало серце

Сумна звістка - на жаль, чергова - прийшла із зони проведення Операції об'єднаних сил...

Помер 47-річний військовий медик, колишній керівник Ізмаїльського військового госпіталю (Одеська область) Олександр Булик. Він помер на передовій, де рятував життя українських воїнів. В один момент у медика відмовило серце, передають Патріоти України.
У 1996 році Олександр Булик закінчив Військово-медичну академію імені С. Кірова. Працював в Ізмаїльському госпіталі, де пройшов усі сходинки аж до керівника. Потім продовжив службу в Ізмаїльській прикордонній комендатурі швидкого реагування (ПКБР) Держприкордонслужби України, звідки отримав направлення на службу в зону ООС.
З Олександром Буликом попрощалися в суботу, 11 січня. Поховали військового медика на батьківщині - в місті Великі Мости Львівської області. Там був оголошений траур. В останню путь побратима проводжали військовослужбовці Кінологічного навчального центру, друзі і земляки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...