Рятував життя воїнів, а себе зберегти не зміг: У зоні ООС помер військовий лікар. Не витримало серце

Сумна звістка - на жаль, чергова - прийшла із зони проведення Операції об'єднаних сил...

Помер 47-річний військовий медик, колишній керівник Ізмаїльського військового госпіталю (Одеська область) Олександр Булик. Він помер на передовій, де рятував життя українських воїнів. В один момент у медика відмовило серце, передають Патріоти України.
У 1996 році Олександр Булик закінчив Військово-медичну академію імені С. Кірова. Працював в Ізмаїльському госпіталі, де пройшов усі сходинки аж до керівника. Потім продовжив службу в Ізмаїльській прикордонній комендатурі швидкого реагування (ПКБР) Держприкордонслужби України, звідки отримав направлення на службу в зону ООС.
З Олександром Буликом попрощалися в суботу, 11 січня. Поховали військового медика на батьківщині - в місті Великі Мости Львівської області. Там був оголошений траур. В останню путь побратима проводжали військовослужбовці Кінологічного навчального центру, друзі і земляки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...