Рідкісне фото молодого "волохатого" Дмитра Гордона з Віктором Цоєм підкорює мережу

Легендарний фронтмен рок-групи "Кіно" Віктор Цой дав інтерв'ю українському журналісту незадовго до своєї трагічної загибелі.

Легендарний рок-музикант Віктор Цой незадовго до своєї загибелі в 1990 році дав журналісту Дмитру Гордону інтерв'ю. Зараз фото з цієї події знову поширюється в інтернеті, передають Патріоти України.

Користувачі зацікавилися знімком Гордона, який тоді ще мав досить рясний волосяний покрив на голові, на відміну від сьогоднішнього часу. Примітно, що деякі з них відзначили той факт, що Цой, який в кінці 80-х років співав про зміни, міг би і не зрадіти, побачивши реальності теперішнього часу.

"Український журналіст Дмитро Гордон бере інтерв'ю у Віктора Цоя для газети "Вечірній Київ" перед концертом групи "Кіно". Квітень, 1990 рік", - так підписали знімок.

Варто відзначити, що сам Дмитро Гордон вже викладав одного разу це фото у своєму Фейсбуці - в 2017 році до Дня народження Віктора Цоя.

У тому пам'ятному інтерв'ю лідер групи "Кіно" зазначив, що квіти від шанувальників йому доставляють навіть більше задоволення, ніж крики захоплення або оплески. "Крики - дякувати, оплески - занадто офіційно, а ось квіти, мабуть, в самий раз. Їм я завжди радію, як дитина", - сказав тоді Віктор Цой.

Інші публікації автора

З'явилися нові подробиці загадкової загибелі відомого бізнесмена в центрі столиці (фото)

середа, 26 лютий 2020, 18:47

Бізнесмен Леонід Вульф, якого знайшли мертвим у його квартирі 25 лютого, в останні місяці шукав людей, які вкрали у нього гроші і мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Також він додав, що у бізнесмена по всіх симптомах було онкологічне захворювання, чере...

"Это России не существует, какой-то суповой набор": Українська блогерка відповіла експомічнику Ху*ла

середа, 26 лютий 2020, 18:38

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що України не існує і отримав жорстку відповідь. Про це у своєму блозі пише Олена Кудренко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Отвечу Суркову:. - Что мы думаем о России и о ...