Робота в Україні: Найбільше вакансій у сільському господарстві на 7 тисяч зарплати

В Україні через карантин і економічну кризу кількість вакансій скоротилася на 55%

На одне робоче місце в середньому претендує 10 осіб, а більшість пропозицій – в сільському господарстві і на зарплату в 7 тис. грн. Про це йдеться в статистиці Державної служби зайнятості, передають Патріоти України.

Так, за період карантину в базі даних державної служби зайнятості налічувалося 112 тис. вакансій, що на 55% менше, ніж за відповідний період минулого року.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7 тис. грн. При цьому кількість претендентів в Чернігівській області становила 28 осіб на одне робоче місце, а в Києві - – 2 особи.

За період карантину вже працевлаштовано 104 тис. осіб (з них - 70 тис. безробітних). Порівняння статистики показує, що це на 49% менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Українці знаходили роботу в наступних сферах:

  • 68% – в сільському господарстві;
  • 8% – в переробній промисловості;
  • 7% – в сфері торгівлі;
  • 3% – в будівництві;
  • 3% – в державному управлінні;
  • 2% – в сфері транспорту та кур'єрської діяльності.

"У поширенням дистанційної роботи та надання послуг онлайн може залишитися попит на кур’єрів, онлайн-викладачів, ІТ-спеціалістів, зокрема у сфері розробки сайтів тощо. При цьому скоротиться попит на працівників у галузях, які не зможуть повноцінно функціонувати протягом певного часу після завершення карантину, зокрема, у туристичній сфері, ресторанному та готельному бізнесі, на авіаційному та залізничному транспорті, у сфері відпочинку та розваг", – прогнозують в Службі зайнятості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Відпочиваючі не поспішають від'їздити: На українському курорті виявлений COVID-19 (відео)

середа, 15 липень 2020, 11:12

Інфекція спалахнула в селі Стрілкове. На курорті в Херсонській області виявлено коронавірус. 10 липня вірус виявили у офіціанта, тест підтвердив наявність COVID-19. Базу відпочинку закрили на карантин, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Пі...

Більшість колективу у вимушеній відпустці через нестачу коштів, а головлікар нарахував собі 75 тисяч за 5 днів...

середа, 15 липень 2020, 10:59

А ви кажете – «бідна» медицина. Медперсонал, може, і бідний, а про керівників – далі... На адресу ГО «Антикорупційна спілка Вінниччини» надійшла копія відповіді на інформаційний запит щодо заробітної плати адміністрації диспансеру радіаційного захисту ...