Робота в Україні: Найбільше вакансій у сільському господарстві на 7 тисяч зарплати

В Україні через карантин і економічну кризу кількість вакансій скоротилася на 55%

На одне робоче місце в середньому претендує 10 осіб, а більшість пропозицій – в сільському господарстві і на зарплату в 7 тис. грн. Про це йдеться в статистиці Державної служби зайнятості, передають Патріоти України.

Так, за період карантину в базі даних державної служби зайнятості налічувалося 112 тис. вакансій, що на 55% менше, ніж за відповідний період минулого року.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 7 тис. грн. При цьому кількість претендентів в Чернігівській області становила 28 осіб на одне робоче місце, а в Києві - – 2 особи.

За період карантину вже працевлаштовано 104 тис. осіб (з них - 70 тис. безробітних). Порівняння статистики показує, що це на 49% менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Українці знаходили роботу в наступних сферах:

  • 68% – в сільському господарстві;
  • 8% – в переробній промисловості;
  • 7% – в сфері торгівлі;
  • 3% – в будівництві;
  • 3% – в державному управлінні;
  • 2% – в сфері транспорту та кур'єрської діяльності.

"У поширенням дистанційної роботи та надання послуг онлайн може залишитися попит на кур’єрів, онлайн-викладачів, ІТ-спеціалістів, зокрема у сфері розробки сайтів тощо. При цьому скоротиться попит на працівників у галузях, які не зможуть повноцінно функціонувати протягом певного часу після завершення карантину, зокрема, у туристичній сфері, ресторанному та готельному бізнесі, на авіаційному та залізничному транспорті, у сфері відпочинку та розваг", – прогнозують в Службі зайнятості.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...