У Народній клініці при Вуханьському університеті запустили інтелектуального робота-розпилювача дезінфікуючих засобів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Як зазначається, новий робот може розпорошувати аерозольний дезінфікуючий засіб у встановленій точці і після досягнення необхідної концентрації самостійно пересуватися в наступну точку. «На дезінфекцію приймального холу клініки робот витрачає близько 40 хвилин, даючи змогу економити людські ресурси», - йдеться у повідомленні.
Крім того, в Китаї розробили розумного робота для взяття мазка з горла. Новинка покликана допомогти в діагностиці коронавірусної інфекції та зниженні ризику зараження серед медпрацівників.
Робот був спільно розроблений Гуанчжоуським інститутом зі здоров’я дихальних органів і Шеньянським інститутом автоматизації при Академії наук Китаю. Він складається з механічної руки в формі змії, бінокулярного ендоскопа, обладнання бездротової передачі даних і інтерактивного терміналу.
Механічна рука може здійснювати точні маніпуляції в горлі, а ендоскоп - показувати тривимірну анатомічну картину з високою роздільною здатністю. Із застосуванням бездротової мережі робот здатний в режимі реального часу отримувати команди і здійснювати взяття мазків з горла швидко і акуратно.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...