Робити людей щасливішими: На Херсонщині шукають керівника служби щастя

Керівник Служби щастя має бути креативною людиною, яка хоче робити людей щасливішими.

Херсонська ОДА шукає керівника служби щастя і поліпшення якості життя, повідомив 13 листопада в Facebook голова обласної адміністрації Юрій Гусєв, передають Патріоти України.

«Шукаємо в команду керівника Служби щастя Херсонської ОДА», - повідомив Гусєв.

Він зазначив, що керівник Служби щастя має бути креативною людиною, яка хоче робити людей щасливішими, шукати для цього шляхи, пропонувати ідеї проектів, а також бути готовим реалізовувати такі проекти.

Голова ОДА не заперечує, що доведеться багато працювати, але це буде цікаво.

У розпорядженні голови ОДА від 24 жовтня, оприлюдненому на сайті Херсонської ОДА, йдеться: «Утворити з 28 жовтня 2019 року структурні підрозділи обласної державної адміністрації без статусу юридичної особи публічного права: ...службу щастя і поліпшення якості життя Херсонської обласної державної адміністрації зі штатною чисельністю 7 одиниць».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Дзвенить посуд, трясуться стіни: В Макіївці поновилися підземні поштовхи

неділя, 8 грудень 2019, 17:36

Це сталося 8 грудня. «Произошло то, чего все жители нашего поселка опасались — подземные толчки ВОЗОБНОВИЛИСЬ. 11:53 толчок довольно большой интенсивности, зазвенела посуда. 49 квартал», — пишуть користувачі.

Хіти тижня. Переляканий кричав: "Люди! Пoмoгитe!". На Херсонщині 26-річного призовника за шиворот тягли до військкомату

неділя, 8 грудень 2019, 17:30

29 листопада на Херсонщині працівники військового комісаріату Новотроїцького району замість вручення повістки влаштували публічне знущання над призовником. Щоб припинити безлад на очах чисельних свідків, довелося втрутитись поліції і військовій службі ...