Такий джип мало хто бачив.
Як виявилося, Нива - не є першим радянським джипом, а ось найпершим позашляховиком в Союзі став "Москвич-415", але до серійного виробництва він так і не дійшов, передають Патріоти України.
Звичайно ж, коли мова заходить про радянський позашляховик, то багато хто відразу згадує "Ниву" або ж УАЗ. Але, мало хто знає, що "Москвич" також хотів для громадян Радянського Союзу випустити свій позашляховик, але ця розробка так і залишилася в єдиному екземплярі, яку викупив реставратор з Калузької області.
А розробляти цей "Джип" стали ще в далекому 1957 році, за основу розробники взяли модель "Москвич-416". Конструктори вирішили поліпшити свою нову модель, так як у "416-го" був доволі жорсткий дах, несправна коробка передач та й шумоізоляція салону відсутня геть.
Конструктори хотіли розробити повністю новий позашляховик, який за частиною дизайну вже сильно був схожий на концепти від Willys, тому його і стали називати радянський "Джип".
Отже, які ж були відмінності "415-го" від його попередника "416-го"? У моделі "Москвич-415" був відкритий верх, в салоні було два сидіння для водія і пасажира, також були і відкидні лавки в задній частині автомобіля для пасажирів.
Під капотом "Джипа" переховувався двигун, який розробники запозичили у моделі "Москвич-407". Обсяг движка становив 1,3-літра, а потужність мотора була 45 "коней". Цей двигун прекрасно працював в парі з 4-х ступінчастою "механікою" і двосекційною роздавальною коробкою.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...