За словами Рогозіна, із 2029 року розпочнуть пілотовані польоти до Місяця та його комплексне дослідження за допомогою місяцеходу, у 2030 році на супутник висадять людину, а після цього у планах "Роскосмосу" – створення модуля місячної бази.
У 2017 році Росія та США підписали заяву про спільну роботу над проектом. У січні 2018 року в Токіо відбулися закриті збори Міжнародної координаційної ради з розроблення DSG. Представники "Роскосмосу" на зборах запропонували запускати російський місячний багатофункціональний модуль на американській ракеті.
22 вересня 2018 року Рогозін заявляв, що РФ не зможе брати другорядну участь в американському проекті навколомісячної станції Deep Space Gateway (DSG) – програмі NASA зі створення міжнародної населеної станції для вивчення Місяця і далекого космосу, яку планують запустити на орбіту навколо Місяця у 2020-х роках.
Він сказав, що РФ може створити свою наукову станцію з дружніми країнами.
У жовтні Рогозін анонсував створення за шість-сім років космічної транспортної системи, що постійно працюватиме, яка зможе досягти Місяця.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...