За словами Рогозіна, із 2029 року розпочнуть пілотовані польоти до Місяця та його комплексне дослідження за допомогою місяцеходу, у 2030 році на супутник висадять людину, а після цього у планах "Роскосмосу" – створення модуля місячної бази.
У 2017 році Росія та США підписали заяву про спільну роботу над проектом. У січні 2018 року в Токіо відбулися закриті збори Міжнародної координаційної ради з розроблення DSG. Представники "Роскосмосу" на зборах запропонували запускати російський місячний багатофункціональний модуль на американській ракеті.
22 вересня 2018 року Рогозін заявляв, що РФ не зможе брати другорядну участь в американському проекті навколомісячної станції Deep Space Gateway (DSG) – програмі NASA зі створення міжнародної населеної станції для вивчення Місяця і далекого космосу, яку планують запустити на орбіту навколо Місяця у 2020-х роках.
Він сказав, що РФ може створити свою наукову станцію з дружніми країнами.
У жовтні Рогозін анонсував створення за шість-сім років космічної транспортної системи, що постійно працюватиме, яка зможе досягти Місяця.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...