Роковини оборони ДАПу: "Путін розписався в катастрофі", - Арестович про те, що стоїть за дивним вчинком глави Кремля

Військовий експерт зробив сильну заяву про те, як Росія зламала зуби об українську армію в Донецькому аеропорті.

Олексій Арестович

У знаковий для України день річниці оборони аеропорту Донецька Олексій Арестович нагадав, як російська армія була впевнена в своїй здатності захопити Україну, однак спіткнулася об захисників донецького аеропорту. "Росія дійшла б до Ла-Маншу за три доби, тільки на шляху зустріла Донецький аеропорт. І вперлася на 242 дня", - пише Арестович у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

При цьому, незважаючи на всі зусилля російських пропагандистів, вони не можуть заперечувати очевидного факту: українська армія стоїть на околицях столиці "ДНР", що, м'яко кажучи, не прикрашає таланти полководців "молодої республіки" і путінських генералів.

Більш того, ситуація для Росії вкрай важка, що побічно вчора визнав російський президент. "Путін вчора у Федеральних зборах розписався в катастрофі, якою скінчився його режим, бо будь-яка перебудова влади в РФ означає тільки одне: не впорався", - зазначив Арестович.

При цьому він зазначив, що провал української авантюри виявився вирішальним для "краху сатанинського режиму ВВХ".

Інші публікації автора

"Русскій мір" в усій красі: Від Сімферопольського водосховища в окупованому Криму майже нічого не залишилося

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:59

Сьогодні це сумне видовище - великі потріскана від посухи шматки суші, де раніше була вода. А ситуація вже майже критична. "Сімферопольське водосховище. Калюжка", - пише блогер, демонструючи фото пересохлого водосховища.Зараз його наповнення, як і в ін...

Тіло кинули в полі під відкритим небом: На Закарпатті розстріляли 18-річного хлопця

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:47

Відкрито кримінальне провадження за ч.1. статті 115 КК (умисне вбивство). На Закарпатті молодий хлопець був убитий за дивних обставин. Мертвого жителя села Барбово виявили просто під відкритим небом між рідним селищем убитого і селищем Макарьово, перед...