Роковини оборони ДАПу: "Путін розписався в катастрофі", - Арестович про те, що стоїть за дивним вчинком глави Кремля

Військовий експерт зробив сильну заяву про те, як Росія зламала зуби об українську армію в Донецькому аеропорті.

Олексій Арестович

У знаковий для України день річниці оборони аеропорту Донецька Олексій Арестович нагадав, як російська армія була впевнена в своїй здатності захопити Україну, однак спіткнулася об захисників донецького аеропорту. "Росія дійшла б до Ла-Маншу за три доби, тільки на шляху зустріла Донецький аеропорт. І вперлася на 242 дня", - пише Арестович у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

При цьому, незважаючи на всі зусилля російських пропагандистів, вони не можуть заперечувати очевидного факту: українська армія стоїть на околицях столиці "ДНР", що, м'яко кажучи, не прикрашає таланти полководців "молодої республіки" і путінських генералів.

Більш того, ситуація для Росії вкрай важка, що побічно вчора визнав російський президент. "Путін вчора у Федеральних зборах розписався в катастрофі, якою скінчився його режим, бо будь-яка перебудова влади в РФ означає тільки одне: не впорався", - зазначив Арестович.

При цьому він зазначив, що провал української авантюри виявився вирішальним для "краху сатанинського режиму ВВХ".

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...