Рош ха-Шана: В Умані хасиди почали святкувати Новий рік (фото)

У комплекс раббі Нахмана пускають паломників тільки в захисній масці, на вході стоїть уповноважений працівник, який слідкує за цим.

О 19:05 18 вересня з заходом сонця в Умані паломники почали святкувати єврейський Новий рік - Рош ха-Шана. У місті все спокійно, ситуація продовжує залишатися стабільною. Про це йдеться в повідомленні на сайті Об'єднаної єврейської громади України, передають Патріоти України.

В Умані в 2020 році через пандемію коронавірусу перебуває дуже мало людей. За словами хасидів, така кількість людей в місті під час Рош а-Шана була в 1988 році за часів Радянського Союзу, коли паломництво було обмежене.

В могильному комплексі раббі Нахамана, який є центральним місцем паломництва брацлавських хасидів, моляться паломники, розповів спецпредставник Об'єднаної єврейської громади України.

На підлозі того місця, де моляться брацлавські хасиди, є позначки, які наказують дотримання дистанції в 2 метри.

Представник ОЄОУ показав, як виглядає в синагозі на могилі рабі Нахмана Арон а-Кодеш - накидка, яка закриває сувої Тори.

Саму могилу сфотографувати зараз не представляється можливим, однак в мережі є фотографія могили рабі Нахмана, вона відповідає цьому виду на даний момент.

Навчальні класи в синагозі в цьому році пустують вперше за кілька років.

Також сьогодні в Умані дуже багато озброєних поліцейських, які контролюють порядок на вулицях.

У комплекс раббі Нахмана пускають паломників тільки в захисній масці, на вході стоїть уповноважений працівник, який слідкує за цим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Патологію виявляють у 62% госпіталізованих: Коронавірусна інфекція здатна вплинути на роботу серцевого м'яза

четвер, 29 жовтень 2020, 18:59

Коронавірус може викликати не тільки патології серця – він також впливає і на інші внутрішні органи людини. Якщо раніше лікарі говорили, що наслідки коронавіруса багатьом доведеться відчувати наступні 2-3 роки після перенесення хвороби, то зараз вони г...

Скандальне рішення КС: Президент України запевнив, що система е-декларування працюватиме

четвер, 29 жовтень 2020, 18:48

Зеленський закликав членів РНБО розробити конкретні рішення. Президент Володимира Зеленський запевняє, що система електронного декларування в Україні працюватиме, законопроекти для її відновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради я...