"Рошен" не в тренді: "Слуги" випустили на свою честь цукерки

Цукерки є подарунком до річниці існування партії.

У депутатів від «Слуги народу» з'явилися власні однойменні цукерки. Цей подарунок до річниці існування партії виготовляють в Рівненській області, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Спробувати ці цукерки, ймовірно, вдасться не тільки нардепам, а й журналістам. Принаймні, так розповіли самі депутати. Вони підкреслили, що «не вживають продукцію компанії Roshen, тому що це хімія», і саме тому вирішили зробити цукерки «для власного споживання і для журналістів».

На коробці, судячи з фото, написане головне гасло Зе-партії - про об'єднання України. «Не важливо, зі сходу ти, або із заходу, якого у тебе кольору шкіра або якою мовою ти розмовляєш. Ми разом, ми - українці. Змінимо Україну разом!» - написано на упаковці зе-цукерок.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...