"Росія буде робити все, щоб посадити за стіл переговорів Київ і "Л/ДНР", - "Донбас. Реалії" (відео)

Політичні опоненти вже звинуватили Офіс Президента в продовженні політики легітимізації терористичних угруповань "Л/ДНР".

Навіщо Україна посилює делегацію в Мінську? Які можливості з'являються у Російської Федерації з призначенням офіційних представників? І розраховувати чи на крок у відповідь Москви? Про це в ефірі Радіо Донбасс.Реалії говорили експерт Національного інституту стратегічних досліджень Валерій Кравченко та народний депутат України від фракції «Слуга народу», представник України в робочій підгрупі з гуманітарних питань в ТКГ в Мінську Галина Третьякова, передають Патріоти України.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ексглава НБУ розповів, які вимоги Уряду він і Нацбанк відмовилися виконувати

субота, 4 липень 2020, 12:48

Колишній високопосадовець переконаний, що НБУ намагалися "нав'язати" рішення, які в подальшому б негативно позначилися на економіці України. Небажання брати участь в діях, що мають політичне підґрунтя і є загрозами для економіки країни. Такі основні пр...

"Олігархи потужно повертаються", - дисидент про перший рік Зеленського

субота, 4 липень 2020, 12:36

Йосип Зісельс – колишній політв’язень, учасник дисидентського та правозахисного руху, громадський діяч, співпрезидент Асоціації єврейських організацій та общин, активний член ініціативної групи «Першого грудня». «Зеленський під тиском обставин намагаєт...