Росія і Німеччина за спиною України досягли угоди щодо Донбасу

Козака запросили на переговори в Берлін щодо Донбасу, щоб "краще зрозуміти лінію" Москви з цього питання.

Дмитро Козак

Заступник голови Адміністрації президента Росії Володимира Путіна Дмитро Козак, який прибув в середу, 13 травня, з одноденним робочим візитом до Берліна на запрошення німецької сторони заявив, що в ході консультації учасники переговорного процесу щодо врегулювання військового конфлікту на Донбасі прийшли до важливої угоди, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Сьогодні у відомстві федерального канцлера відбулися додаткові консультації щодо врегулювання конфлікту на південному сході Украіни. Дійшли угоди про взаємні подальші дії щодо мирного врегулювання конфлікту", - розповів він.

Крім того, на його думку, ці консультації, нібито дадуть додатковий імпульс для продовження переговорів.

Відзначимо, що Козака запросили на переговори в Берлін щодо Донбасу, щоб "краще зрозуміти лінію" Москви з цього питання.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...