"Росія несе ключову відповідальність": "Велика сімка" пригрозила Кремлю новими санкціями через окупацію Криму і Донбасу

У той же час глави МЗС G7 висловили абсолютну підтримку зусиллям учасників "нормандського формату" і Організації з безпеки і співробітництва (ОБСЄ) в пошуку шляхів врегулювання ситуації на Донбасі.

Проти Росії можуть ввести нові санкції через погіршення ситуації з правами людини в анексованому Криму. Про це йдеться в підсумковому комюніке, прийнятому за підсумками засідання міністрів закордонних справ країн "Великої сімки" (США, Великобританія, Канада, Франція, Італія, Німеччина і Японія) засідання глав МЗС G7, яке відбулося 5-6 квітня у французьких містах Динар і Сен-Мало, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Ми продовжуємо засуджувати погіршення ситуації з правами людини на Кримському півострові. Висловлюємо надзвичайну стурбованість тривожною ситуацією з безпекою і гуманітарною ситуацією, що зберігається на сході України протягом майже п'яти років", - наголошується в документі.

"Ми переконані, що єдиний спосіб для досягнення мирного та сталого врегулювання конфлікту полягає у виконанні всіма сторонами всіх своїх зобов'язань відповідно до Мінських угод з метою відновлення територіальної цілісності України", - заявили глави МЗС "Великої сімки".

"Безумовно, Росія залучена в конфлікт через маріонеток, яких вона підтримує, і несе ключову відповідальність. Ми нагадуємо, що тривалість економічних санкцій повністю пов'язана з абсолютним виконанням Росією її зобов'язань по Мінським угодами. Ці санкції можуть бути скасовані, якщо Росія дійсно виконає ці зобов'язання, але ми також готові прийняти нові обмежувальні заходи, якщо дії Росії призведуть до цього", - наголошується в комюніке.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...