"Росія поводиться інакше": Кремлівська пропаганд*нка розкритикувала своїх хазяїв через Іран

Симоньян зазначила дві можливості поведінки «великої країни, яка вимагає поваги до себе», якщо вона вчинить катастрофічну помилку.

Маргарита Симоньян і президент Росії Володимир Путін

Головний редактор прокремлівського телеканалу російського мовлення за кордон RT, який передає позиції Кремля і який у світі називають пропагандистським, Маргарита Симоньян високо оцінила дії Ірану, який визнав свою відповідальність за збиття українського літака і тим самим, на її думку, повівся як «мужик», тоді як Росія поводиться інакше, передають Патріоти України.

У низці твітів, написаних розмовним сленгом, що важко надається до прямого перекладу, Симоньян зазначила дві можливості поведінки «великої країни, яка вимагає поваги до себе», якщо вона вчинить катастрофічну помилку. Перша з них, за її словами, – це «йти в глуху відмову і ніколи ні в чому на признаватися і ні за що не вибачатися». Саме така, пише вона, поведінка й Росії.

Але, заявила Симоньян, їй «суто по-людськи» ближча друга можливість: вчинити як Іран, який визнав свою вину за збиття українського літака і взяв на себе відповідальність за це.

«У моїй системі координат Іран виявився «мужиком», – написала керівниця RT.

Так само активно пропагандували первісні заперечення Ірану й численні інші російські засоби інформації, прямо чи опосередковано підконтрольні російській державі.

Маргарита Симоньян у своїх дописах прямо не згадувала про справу збиття над окупованою частиною українського Донбасу 2014 року пасажирського літака «Малайзійських авіаліній» – за даними розслідування, його збили ракетою з зенітно-ракетного комплексу Збройних сил Росії, який прибув на місце події перед збиттям і відразу після нього був повернутий до Росії. Москва досі, попри всі дедалі численніші докази, заперечує свою причетність. Але про цю справу нагадують у численних коментарях до цих її дописів у твітері.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...