"Росія поводиться інакше": Кремлівська пропаганд*нка розкритикувала своїх хазяїв через Іран

Симоньян зазначила дві можливості поведінки «великої країни, яка вимагає поваги до себе», якщо вона вчинить катастрофічну помилку.

Маргарита Симоньян і президент Росії Володимир Путін

Головний редактор прокремлівського телеканалу російського мовлення за кордон RT, який передає позиції Кремля і який у світі називають пропагандистським, Маргарита Симоньян високо оцінила дії Ірану, який визнав свою відповідальність за збиття українського літака і тим самим, на її думку, повівся як «мужик», тоді як Росія поводиться інакше, передають Патріоти України.

У низці твітів, написаних розмовним сленгом, що важко надається до прямого перекладу, Симоньян зазначила дві можливості поведінки «великої країни, яка вимагає поваги до себе», якщо вона вчинить катастрофічну помилку. Перша з них, за її словами, – це «йти в глуху відмову і ніколи ні в чому на признаватися і ні за що не вибачатися». Саме така, пише вона, поведінка й Росії.

Але, заявила Симоньян, їй «суто по-людськи» ближча друга можливість: вчинити як Іран, який визнав свою вину за збиття українського літака і взяв на себе відповідальність за це.

«У моїй системі координат Іран виявився «мужиком», – написала керівниця RT.

Так само активно пропагандували первісні заперечення Ірану й численні інші російські засоби інформації, прямо чи опосередковано підконтрольні російській державі.

Маргарита Симоньян у своїх дописах прямо не згадувала про справу збиття над окупованою частиною українського Донбасу 2014 року пасажирського літака «Малайзійських авіаліній» – за даними розслідування, його збили ракетою з зенітно-ракетного комплексу Збройних сил Росії, який прибув на місце події перед збиттям і відразу після нього був повернутий до Росії. Москва досі, попри всі дедалі численніші докази, заперечує свою причетність. Але про цю справу нагадують у численних коментарях до цих її дописів у твітері.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...