Росія провалила ключові "нафтові" переговори з Білоруссю

Відзначається, що наступний раунд переговорів повинен пройти не пізніше 1 лютого. В іншому випадку країни Європи можуть недоотримати паливо.

13 січня стало відомо, що Федеральна антимонопольна служба Росії не зуміла домовитися з Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі щодо тарифів, за якими буде відбуватися транзит нафти до Європи, передають Патріоти України з посиланням на БЕЛТА.

Відзначається, що Мінськ більше не хоче прокачувати нафту за старими цінами і, провівши перерахунки, запропонував нову формулу, однак російська сторона поки взяла паузу в переговорах і проведе свій розрахунок транзиту, після чого виступить з пропозицією.

Видання зазначає, що договір на транзит повинні укласти до 1 лютого, в іншому випадку країни в Європі можуть недоотримати паливо.

Нагадаємо, раніше президент Лукашенко заявив про те, що йому не вдалося досягти консенсусу з даного питання на зустрічі з Володимиром Путіним.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...