Росія ставить хрест на Донбасі

Соцмережі відреагували на встановлення поклонного хреста в Горлівці

Фото: Фейсбук

На в'їзді в окуповану Горлівку з боку Донецька встановили і освятили поклінний хрест, який подарували горлівчанам жителі росссійской Санкт-Петребург. Хрест, створений з дерева в самому простому класичному стилі, привезли в окуповане місто представники православної церкви Московського патріархату, повідомляють Патріоти України.
Його освячення супроводжувалося помпезними фотографіями з подячними спічами «офіційних осіб» в «офіційних» ресурсах «республіки» і на сторінках її прихильників в соціальних мережах.
«ДЯКУЮ, ЛЕНИНГРАД! Сьогодні на в'їзді в Горлівку був освячений поклінний хрест, подарований жителям Донбасу жителями Санкт-Петербурга! ». «Горлівка - місто-герой, тепер під божої захистом», - писали вони.
Однак в коментарях під подячними текстами патетики було небагато.

«Не знаю кому як, а у мене чомусь складається враження. що на нас Росія ставить хрест за життя. Таке от відчуття, передчуття чи що ... », - написав на Facebook Юрій Шинкаренко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...