Росіяни в істериці: Путін різко змінив та публічно озвучив свою позицію по Україні (відео)

Президент РФ 27 листопада заявив жителями Санкт-Петербурга, що треба припиняти "думати про Україну". Його слова моментально поширили кремлівські пропагандисти.

Відео з гучною заявою Путіна на зустрічі з мешканцями Санкт-Петербурга 27 листопада оприлюднив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

На відео натовпу пенсіонерок намагаються прорватися до президента, їх ледве-ледве стримує охорона. Раптово якийсь чоловік почав його питати з приводу України. Путін на це відповів несподівано: "До чого тут Україна? Про себе треба думати!"

Його слова моментально почали розносити по своїх ресурсах пропагандисти Ольга Скабеева, Володимир Соловйов. А кремлівський політтехнолог Олексій Чеснаков ще й додав: "Очень верное замечание".
Для росіян заява стала повною несподіванкою."В смысле? А с чего тогда кремлевские пропага**оны кушать будут?", "Почему он не сказал это соловьевым-киселевым?", "А Скабеева, видно, не в курсе", - пишуть коментатори.
У мережі запідозрили, що Путін неспроста поміняв позицію щодо України. "Вы нас Украиной с экранов ТВ последние 6 лет кормите на завтрак, обед и ужин. А теперь внезапно отбой. С чего такая перемена?" - задаються питанням росіяни.

Деякі впевнені, що Путін таким чином посилає сигнал українському колезі Володимиру Зеленському перед "нормандської" зустріччю.

Інші публікації автора

Господині на замітку: Домашні пампушки - рецепт і варіанти заправки

четвер, 13 травень 2021, 22:05

Вони чудово доповнять будь-який суп або борщ. На вихідних чимало господинь намагаються балувати свою родину не тільки домашньою випічкою, а й смачними основними стравами. Ідеальним доповненням до будь-якого супу будуть пампушки, передають Патріоти Укра...

З архіву ПУ. "Батьківщина" Тимошенко відверто здивувала: Як Рада голосувала щодо продовження заборони російських соцмереж в Україні

четвер, 13 травень 2021, 19:30

Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити заборону в Україні низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж. На позачерговому засіданні у середу ввечері за постанову про продовження строку застосування персональни...