Росіяни в істериці: Путін різко змінив та публічно озвучив свою позицію по Україні (відео)

Президент РФ 27 листопада заявив жителями Санкт-Петербурга, що треба припиняти "думати про Україну". Його слова моментально поширили кремлівські пропагандисти.

Відео з гучною заявою Путіна на зустрічі з мешканцями Санкт-Петербурга 27 листопада оприлюднив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

На відео натовпу пенсіонерок намагаються прорватися до президента, їх ледве-ледве стримує охорона. Раптово якийсь чоловік почав його питати з приводу України. Путін на це відповів несподівано: "До чого тут Україна? Про себе треба думати!"

Його слова моментально почали розносити по своїх ресурсах пропагандисти Ольга Скабеева, Володимир Соловйов. А кремлівський політтехнолог Олексій Чеснаков ще й додав: "Очень верное замечание".
Для росіян заява стала повною несподіванкою."В смысле? А с чего тогда кремлевские пропага**оны кушать будут?", "Почему он не сказал это соловьевым-киселевым?", "А Скабеева, видно, не в курсе", - пишуть коментатори.
У мережі запідозрили, що Путін неспроста поміняв позицію щодо України. "Вы нас Украиной с экранов ТВ последние 6 лет кормите на завтрак, обед и ужин. А теперь внезапно отбой. С чего такая перемена?" - задаються питанням росіяни.

Деякі впевнені, що Путін таким чином посилає сигнал українському колезі Володимиру Зеленському перед "нормандської" зустріччю.

Інші публікації автора

"Він зійде з розуму, коли дізнається, хто хоче забрати його гроші", - адвокат Михайла Єфремова

четвер, 2 липень 2020, 21:36

Артистові заборонено дивитися новини. Адвокат винуватця смертельної ДТП, відомого актора Михайла Єфремова розповів, що справу актора скоро передадуть на розгляд до суду. А поки Єфремов знаходиться під домашнім арештом, і навіть не здогадується, хто хоч...

З 1 липня Уряд запустив послугу автоматичного призначення пенсії

четвер, 2 липень 2020, 21:11

При цьому немає необхідності додатково звертатися та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду. Пенсійний фонд запровадив нову електронну послугу - автоматичне призначення пенсії. Про це повідомляється у пресрелізі Міністерства цифрової трансформаці...