Росіянин із сокирою в руках змушував лікарів швидкої прибратися у нього в квартирі

З'ясувалося, що неадекватний чоловік страждає хронічним психічним розладом та повинен отримувати медичну допомогу в стаціонарних умовах.

У Росії житель Астраханської області викликав «швидку допомогу» для своєї літньої матері та намагався змусити бригаду медиків прибратися у нього вдома, розмахуючи сокирою. Про це йдеться в повідомленні регіонального управління Міністерства внутрішніх справ, передають Патріоти України.

Зазначається, що заяву в поліцію написав один з постраждалих медиків. Він вказав, що, коли бригада приїхала на виклик, син пацієнтки не пустив їх у квартиру, обурившись, що «виконує їх роботу, доглядаючи за хворою матір'ю». Астраханець зажадав від лікарів прибратися в приміщенні та, отримавши відмову, схопився за сокиру.

В результаті було заведено справу про погрози та спробу нападу на працівників швидкої. Пізніше з'ясувалося, що 63-річний чоловік перебував на обліку в психіатричній лікарні. Його направили на судово-медичну комісію, яка постановила, що він страждає хронічним психічним розладом та повинен отримувати медичну допомогу в стаціонарних умовах.

Справу направлено до суду для прийняття рішення про примусове лікування фігуранта.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В Казахстані засудили громадянина країни, який воював в Україні на боці російських терористів

субота, 26 вересень 2020, 10:51

У суді підсудний повністю визнав вину. Все більше країн у світі застосовують справедливу міру покарання для своїх громадян, які воювали проти українських бійців на боці бойовиків. Нещодавно до числа таких країн приєднався Казахстан: 25 вересня в місті ...

Терористи "ДНР" посилюють вимоги для отримання "громадянства" "молодої республіки"

субота, 26 вересень 2020, 10:37

Видача «паспортів» проводиться на окупованій території з 2016 року. На сайті так званого «парламенту ДНР» з'явилося повідомлення про те, що відтепер всі, хто отримують «республіканські паспорти», зобов'язані проходити процедуру дактилоскопії: «депутати...