"Російські медики "жахливо брехали": Лікарка Навального розповіла про стан російського політика

За її словами, в омській лікарні швидкої медичної допомоги № 1 заявляли, що рівень холінестерази у Навального був «нормальним» і капати атропін йому було не потрібно.

Лікар-куратор російського опозиціонера Олексія Навального Анастасія Васильєва прокоментувала діагноз, поставлений політику в німецькій клініці Charite. «Взагалі абсолютно ясно, що діагноз отруєння інгібіторами холінестерази (ФОС містить ті ж речовини) був зрозумілий і омським лікарям, але вони це приховали з очевидних причин. І жахливо брехали. Яка низькість і підлість», — написала Васильєва у Twitter, передають Патріоти України.

За її словами, в омській лікарні швидкої медичної допомоги № 1 заявляли, що рівень холінестерази у Навального був «нормальним» і капати атропін йому було не потрібно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Язик Х*йла до пекла доведе: Араби проклинають Путіна - "свиню та собаку"

неділя, 20 червень 2021, 17:00

Арабські соцмережі не залишилися в стороні від «прямої лінії» російського президента. Одкровення Путіна багатьох неприємно здивували. Добірку таких висловлювань приводить дайджест-портал ИноСМИ 8 червня 2020 року, передають Патріоти України. Але спочат...

З архіву ПУ. "Не ожив...": Мешканці окупованого півострова розчаровані Кримським мостом, - блогер

неділя, 20 червень 2021, 12:00

Продукти не стали дешевше, туристів немає... Жителі анексованого Криму позитивно ставилися до будівництва Кримського моста, так як вважали, що він поліпшить економічну і соціальну ситуацію на півострові, але їх чекало розчарування. «Положительно люди р...