Російські найманці на Донбасі використовуватимуть припинення вогню для компрометації української сторони, - розвідка

Дані розвідки свідчать про те, що підконтрольні Росії збройні формування вже отримали від своїх кураторів з Кремля відповідні вказівки.

Валерій КондратюкГолова служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк заявив, що Росія наказала своїм найманцям на Донбасі використовувати припинення вогню для компрометації української сторони, передають Патріоти України з посиланням на статтю Кондратюка у ZN.ua.

"За нашими прогнозами, незважаючи на готовність України до процесу мирного врегулювання, в найближчій і середньостроковій перспективі уздовж лінії розмежування зберігатиметься висока ймовірність ворожих провокацій", – написав він.

Він зазначив, що дані розвідки свідчать про те, що підконтрольні Росії збройні формування вже отримали від своїх кураторів з Кремля вказівку використовувати домовленості про припинення вогню для провокацій і пошуку шляхів компрометації України як сторони, що порушила їх першої.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Не вір очам своїм: Зірки, яких ми б не впізнали без макіяжу (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 5:45

Навіть на прогулянці або в аеропорту їх важко побачити не "при параді". Деякі знаменитості постійно знаходяться в образі. Тим сильніший шок, коли раптом на очі попадаються фото цих зірок без макіяжу. Насправді вони зовсім інші, передають Патріоти Украї...

Хіти тижня. "Обліко морале": 5 вирізаних сцен кіно, які так і не побачили в СРСР

вівторок, 4 серпень 2020, 0:10

Кадри, які не потрапили на екрани... Вирізані кадри - часта практика в кіно. Деякі сцени так і залишаються "в столах" через політичні або етичні нюанси (втім, як і фотографії, які ніколи не публікували в СРСР). Іноді режисерам доводиться відмовлятися в...