Російсько-українська війна: Експерт НАТО розповіла, навіщо Кремлю "заморожування" військового конфлікту в Україні

В останні кілька років Україна й українці ‒ одні з головних цілей кампанії з дезінформації, які спрямовуються і щедро фінансуються з Російської Федерації.

Влада Російської Федерації продовжує регулярно експлуатувати невирішені військові конфлікти в Україні ‒ заради того, щоб мати дієві важелі впливу. Відповідне повідомлення опублікували журналісти порталу VoA з посиланням на інтерв'ю експерта Центру НАТО зі стратегічних комунікацій Сандри Светоки, передають Патріоти України.

"Без вирішення цих конфліктів Росія завжди буде зберігати важіль впливу проти країн, які страждають від заморожених конфліктів. Цей важіль може бути використаний для роздмухування конфліктів між країнами та всередині них", – сказала вона.

Светока вважає, що в останні кілька років Україна й українці ‒ одні з головних цілей кампанії з дезінформації, які спрямовуються і щедро фінансуються з Російської Федерації.

"Мова йде про неврегульовані питання про кордони, невирішені внутрішні етнічні суперечки, релігійні дискусії, можливо, якісь історичні події, або історичні точки зору, коли дві етнічні або соціальні групи мають різні погляди. Націлені на заподіяння шкоди суб'єкти завжди намагаються використовувати такі дискусії всередині суспільства задля створення та подальшого розвитку конфлікту", – підсумувала Светока.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

COVID-19: Скільки українські зірки витрачають на лікування коронавірусу (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 9:24

З початком пандемії коронавірусу чимало українських зірок перехворіли на COVID-19. Так, зірка "Жіночого кварталу" Олена Кравець відбулася легким кашлем, ведуча ТСН Марічка Падалко пережила сильний токсикоз, не дуже пощастило Сергію та Сніжані Бабкіним ...

Великий бокс: Змучений Ломаченко показав плече після операції (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 9:11

Український боксер Василь Ломаченко переніс операцію на правому плечі після бою з американцем Теофімо Лопесом. "Знову чотири дірки", - сумно каже через захисну маску Василь. Повідомляється, що операція пройшла успішно.