Російський експерт розкрив реальну причину вибачень Кремля перед Вучичем

У дипломатичній сфері подібні подвійні вибачення - річ виняткова.

Сербський президент Олександр Вучич повідомив, що за образливий в ставленні до нього запис в соцмережах, який зробила речниця МЗС РФ Марія Захарова, перед ним вибачилися по черзі глава МЗС РФ Сергій Лавров і Володимир Путін. Фотографія, яку висміяла представниця МЗС, в контексті пандемії коронавірусної інфекції скандальною бути не може за визначенням, вважає російський блогер Анатолій Несміян (Ель Мюрид), передають Патріоти України.

Персональне спілкування політиків проходило під час пандемії COVID-19 і сторони повинні були вжити заходів обережності. В Овальному кабінеті розмірами в 11 метрів великий діаметр, 8 - малий складно було створити "дистанцію", проте рішення було знайдено - перед столом Дональда Трампа поставили стілець для гостя і політики змогли провести переговори.

"А як там відреагує Захарова, і Трампу, і Вучичу було, загалом, глибоко плювати. Але вона відреагувала, хоча її думкою ніхто особливо і не цікавився", - прокоментував Мюрид.

Однак хамство речниці МЗС РФ виявилося надмірним. Проблем для Кремля додало і те, що Вучич залишився мало не останнім президентом, який остаточно не відмовився від контактів з Москвою. У нинішній ситуації цей партнер вважається дуже цінним для Росії. "Плюс на Сербії зав'язаний останній ще не здохлий остаточно проект "Газпрому" - експортна труба "Турецького потоку". Загалом, куди подітися", - резюмував Мюрид.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...