Російський медик, що виклав на вебфорумі вигадану історію про вбивства пацієнтів, звільнився з лікарні

Перевірка на детекторі брехні засвідчила, що Калінін дійсно був автором повідомлень, проте нікого не вбивав. Колегам медбрат розповів, що був п'яним, коли залишав повідомлення на форумі.

Медбрата пермської лікарні імені Грінберга Сергія Калініна, який залишав на форумі іміджборду "Двач" повідомлення про вбивство ветеранів, звільнили. Про це 14 лютого повідомила міністерка охорони здоров'я Пермського краю РФ Оксана Мелехова, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За її словами, Калінін сам написав заяву про звільнення. Офіційне формулювання звільнення – "за згодою сторін за порушення принципів етики".

У лютому на анонімному форумі "Двач" з'явилися повідомлення про вбивство більше ніж 10 ветеранів через від'єднання системи штучної вентиляції легенів. Користувачі з другої спроби деанонімізували їхнього автора – анестезиста відділення інтенсивної терапії пермської клініки Калініна.

Перевірка на детекторі брехні засвідчила, що Калінін дійсно був автором повідомлень, проте нікого не вбивав. Колегам медбрат розповів, що був п'яним, коли залишав повідомлення на форумі.

МОЗ Пермського краю, вивчивши історії хвороб, графіки чергувань та висновки патологоанатомів у лікарні імені Грінберга, поінформувало, що підозрюваний співробітник не заподіював навмисної шкоди пацієнтам, писала "Медуза".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...