Російський медик, що виклав на вебфорумі вигадану історію про вбивства пацієнтів, звільнився з лікарні

Перевірка на детекторі брехні засвідчила, що Калінін дійсно був автором повідомлень, проте нікого не вбивав. Колегам медбрат розповів, що був п'яним, коли залишав повідомлення на форумі.

Медбрата пермської лікарні імені Грінберга Сергія Калініна, який залишав на форумі іміджборду "Двач" повідомлення про вбивство ветеранів, звільнили. Про це 14 лютого повідомила міністерка охорони здоров'я Пермського краю РФ Оксана Мелехова, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

За її словами, Калінін сам написав заяву про звільнення. Офіційне формулювання звільнення – "за згодою сторін за порушення принципів етики".

У лютому на анонімному форумі "Двач" з'явилися повідомлення про вбивство більше ніж 10 ветеранів через від'єднання системи штучної вентиляції легенів. Користувачі з другої спроби деанонімізували їхнього автора – анестезиста відділення інтенсивної терапії пермської клініки Калініна.

Перевірка на детекторі брехні засвідчила, що Калінін дійсно був автором повідомлень, проте нікого не вбивав. Колегам медбрат розповів, що був п'яним, коли залишав повідомлення на форумі.

МОЗ Пермського краю, вивчивши історії хвороб, графіки чергувань та висновки патологоанатомів у лікарні імені Грінберга, поінформувало, що підозрюваний співробітник не заподіював навмисної шкоди пацієнтам, писала "Медуза".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Терористи знищують одну з головних визначних пам'яток Донецька", - Казанський (відео)

понеділок, 21 вересень 2020, 18:45

Парк кованих фігур був родзинкою українського Донецька. Про це у своєму відеоблозі розповів журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Біда в тому, що українці, як і ізраїльтяни, не вірять в коронавірус", - Роман Гольдман

понеділок, 21 вересень 2020, 18:35

В Україні що не день - новий антирекорд. То за кількістю виявлених заражених, то за кількістю загиблих від інфекції. "Снова ежедневный счет заболевших идет на тысячи, это пугает, но в основном власти. Простые граждане продолжают повсеместно нарушать по...