Російський прем'єр висловився про перемогу Зеленського на виборах президента України

Медведєв побажав новому українському керівництву розсудливості

Російський прем'єр-міністр Дмитро Мєдвєдєв прокоментував президентські вибори в Україні. Відповідний допис Медведєв зробив у Facebook, передають Патріоти України.

"Вибори в Україні відбулися. Результат показав явний запит на нові підходи при розв'язанні проблем України. У мене немає сумнівів: новий керівник держави щодо Росії буде дотримуватися риторики, яку він використовував в ході передвиборної кампанії. Не маю жодних ілюзій з цього приводу. Водночас, шанси на поліпшення взаємодії з нашою країною все ж є", - написав Мєдвєдєв.

Він побажав новому українському керівництву розсудливості і "розуміння глибинної цінності відносин народів наших країн, які повинні бути вище політичної кон'юнктури".

"Тільки на такій основі можна відроджувати вбиту економічну взаємодію", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кабмін вирішив матеріально підтримати українців: Кому пощастить

неділя, 23 лютий 2020, 22:12

Одержувачами державної виплати стануть 1 мільйон українців. У Кабінеті міністрів України анонсували виплату фінансової допомоги українським громадянам, які мають статус ветеранів Другої світової війни, а також жертвам переслідування нацистами. Прем'єр-...

Хіти тижня. Живе у Грузії: Журналістка показала фото справжньої мами президента РФ (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 19:30

У мережі з'явилися фото справжньої матері президента РФ Володимира Путіна, яка мешкає в грузинському селі Метехі. Знімки оприлюднила польська журналістка Кристина Курчаб-Редліх, авторка книги "Вова, Володя, Володимир. Таємниці Росії Путіна", номінантка...