Російський терорист визнав, що кремлівські куратори "зжерли" Донбас (відео)

Російські куратори спільно з діючою «владою Л/ДНР» практично повністю знищили економіку індустріально розвиненого Донбасу.

Про це заявив екскомандир підрозділів «ДНР» росіянин Ігор Гіркін в ефірі одного з пропагандистських телеканалів, передають Патріоти України.
За його словами, «російський чиновно-олігархічний апарат за участю високопоставлених чекістів зжер Донбас». Гіркін зазначив, що знає прізвища «чекістів», які цим займалися, проте, не назвав їх: «Вони зжерли Донбас, просто зжерли Донбас, де була працююча індустріальна економіка ... Вони її знищили, працюючу індустріальну економіку знищили практично під нуль ... Я знаю дуже високопоставлених чекістів, які відповідали за цей регіон. А тепер, перебуваючи на пенсії, продовжують "курирувати" по лінії інших, тепер уже комерційних структур».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...