Російський журналіст "навангував" крах РФ

Бабченко вважає, що Росія приречена на руйнування.

Аркадій Бабченко

Російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко передрік крах Російської Федерації. За його словами, нинішня Росія припинить своє існування після падіння ціни бареля нафти нижче 12 доларів, передають Патріоти України з посиланням на Белсат.

При цьому Бабченко впевнений, що російська опозиція могла прийти до влади ще у 2011 році, але упустила свій шанс, а тепер Кремль "нарощує сили, закуповує вогнемети для Росгвардії, пересувний комплекс "Стіна". Крім того, він заявив, що Москва націлена не тільки на Україну, а й на Білорусь і Казахстан. "У Білорусі не відбулося такого відродження національної самоідентифікації, як в Україні. Мова Білорусі - російська. А де російська мова - туди приходить Росія. Практика показує", - розповів блогер білоруському виданню.

На його думку, стримати Кремль може тільки Північноатлантичний альянс.

Також він назвав громадян РФ рабами і порівняв їх з українцями. "І всі ті, хто не хотів бути рабом, біг в українську вольницю", - підсумував Бабченко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...