"Росію чекає глибока рецесія і повільне відновлення", - Bloomberg

Поки світові лідери по всій планеті виділяють значні суми на підтримку економіки, Кремль "запасається сотнями мільярдів доларів" і не витрачає резерви.

"З фінансово-бюджетної точки зору Росія менше більшості країн робить для того, щоб пом'якшити удар від карантинних заходів і зовнішніх чинників. Це може бути виправдано, якщо врахувати падіння нафтових цін, але наслідками будуть більш глибока рецесія і більш повільне відновлення", - вважає економіст Bloomberg Economics Скотт Джонсон, передають Патріоти України.

Росія накопичила більше $ 550 млрд, в тому числі $ 165 млрд у Фонді національного добробуту, нагадує агентство.

При цьому в умовах поширення коронавіруса і ослаблення рубля російська влада витрачають лише близько 2% ВВП на підтримку економіки, вказує агентство з посиланням на дані міжнародного ING Bank.
Під час фінансової кризи 2008-2009 років Росія витратила 10% ВВП на боротьбу з наслідками, але змогла швидко відновити резерви завдяки зростанню цін на нафту, відзначає Bloomberg. Тепер же Кремль готується до "тривалого періоду низьких доходів від експорту".

"Ціни на нафту впали нижче за показники, які будь-хто міг собі уявити. Їм необхідно обережно витрачати резерви, тому що це все, що є", - заявила агентству Олександра Сусліна з Економічної експертної групи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Перемогла коронавірус: 104-літня жінка назвала найефективніші ліки

субота, 6 червень 2020, 17:10

Більшу частину життя вдова працювала в галузі охорони здоров'я та до 101 року не переставала водити машину. Мешканка будинку для людей похилого віку в англійському місті Дербі пережила дві війни, пандемію іспанського грипу і тепер одужала після коронав...

Хіти тижня. Українська телеведуча згадала дитинство в Керчі і пояснила, чому багато кримчан підтримали Росію

субота, 6 червень 2020, 17:00

Єфросиніна назвала кримський народ назвала "тихим, мирним, але пристосовницьким". Маша Єфросиніна в YouTube-програмі "Ходят слухи" розповіла, як дитинство в Керчі допомогло їй зрозуміти причину лояльності кримчан до російської анексії 2014 року, переда...