Росію чекає криза і масштабний конфлікт: У мережу викладено пророцтво Вольфа Мессінга на 2021 рік

Ім'я Вольфа Мессінга відоме всім, проте феномен його унікальних здібностей так і залишився нерозгаданим.

Вважається, що все-таки Мессінг міг бачити майбутнє - безліч його пророцтв збулися. Втім, були і такі, які не співпали з реальними подіями. Але, так чи інакше, зараз в мережі викладене його чергове передбачення про те, що чекає Росію, передають Патріоти України.
Автор каналу NewLand в «Яндекс.Дзен» повідомив, що відомий менталіст "передбачив", що в 2021-му країну чекає економічна криза. Станеться вона нібито через реформи в промисловості і сільському господарстві.
Крім того, Мессінг вказував, що Росія вступить у масштабний конфлікт з іншими державами через якоїсь території невеликих розмірів біля кордонів країни.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Господині на замітку: Куряча грудка, томлена в молоці, як альтернатива ковбасі

п’ятниця, 14 серпень 2020, 8:05

Нехай вас не лякає, що куряча грудка піддається мінімальній термічній обробці, при цьому м'ясо повністю встигає приготуватися, залишаючись соковитим і м'яким. Що гріха таїти, сучасне суспільство міцно підсіло на ковбасу. Зручно, ароматно, поживно, смач...

Будьте здорові! Вчені розповіли, яка звичка допоможе в боротьбі з коронавірусом

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:50

З'ясувалося - банальна людська звичка здатна в безлічі випадків протистояти молекулам Covid-19. У людей, які хворі китайським коронавірусів COVID-19, в порожнині рота і в горлі - дуже високе вірусне навантаження. Однак його молекули можна "вбити" за до...