Росію чекає криза і масштабний конфлікт: У мережу викладено пророцтво Вольфа Мессінга на 2021 рік

Ім'я Вольфа Мессінга відоме всім, проте феномен його унікальних здібностей так і залишився нерозгаданим.

Вважається, що все-таки Мессінг міг бачити майбутнє - безліч його пророцтв збулися. Втім, були і такі, які не співпали з реальними подіями. Але, так чи інакше, зараз в мережі викладене його чергове передбачення про те, що чекає Росію, передають Патріоти України.
Автор каналу NewLand в «Яндекс.Дзен» повідомив, що відомий менталіст "передбачив", що в 2021-му країну чекає економічна криза. Станеться вона нібито через реформи в промисловості і сільському господарстві.
Крім того, Мессінг вказував, що Росія вступить у масштабний конфлікт з іншими державами через якоїсь території невеликих розмірів біля кордонів країни.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...