"Роснефть" зіткнулася з проблемами при поставках нафти: Що відомо

Через планове скорочення компанії вже не вистачає палива, щоб покрити довгострокові контракти.

Через скорочення видобутку нафти за угодою ОПЕК + російська компанія "Роснефть" зіткнулася з проблемами при поставках нафти, підкреслюється, що їй вже не вистачає палива, щоб покрити довгострокові контракти. При цьому скорочення видобутку планують збільшити в червні, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Джерела видання розкрили деталі і пояснили, що іноземним клієнтам компанії може не дійти вся нафта, яка передбачається за довгостроковими контрактами, і поки рішення проблеми не знайдено. Підкреслюється, що компанія вже скорочує планові поставки в червні в декількох напрямках. Також в Міненерго вже надіслали листа з докладним описом проблеми щодо поставок.

При цьому компанія скоротила видобуток всього на 17%.

Джерела дізналися про труднощі і на внутрішньому ринку, адже, як виявилося, нафти не вистачає навіть на виробничих НПЗ, а "Роснефть" зобов'язується виконувати всі поставки по бензину на внутрішньому ринку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...