"Россияне поменяли стратегию по Украине", - журналіст

У сьогоднішньому інформаційному потоці розмиваються межі між інформацією та пропагандою.

Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Нофенко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Ни для кого не секрет, что украинское информационное пространство уже более 5 лет находится под жёстким прессингом со стороны нашего северо-восточного соседа.

Главный принцип, по которому действует Кремль - разделяй и властвуй. Украина - специфический противник. Опаснее для нас внутренние разборки, чем внешняя агрессия. Такова уж наша история. И наша особенность.

За красными стенами это понимают, поэтому и играют стратегически. Ставят на внутренний украинский деструктив.

Для украинцев сегодня архиважно понять, что в Украине нет "партии войны" и "партии мира", так как Украина - не агрессор. У нас есть партия сопротивления агрессору и партия капитуляции.

Всё остальное - пропаганда, вбиваемая в головы украинцев спецоперацией ФСБ и местными предателями."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Воліють білих, а не смаглявих...": Письменниця розкрила нахабні і цинічні плани Німеччини на Україну

вівторок, 12 листопад 2019, 11:00

Війна за українські "трудові резерви" йде на всіх фронтах... Німеччина має потребу в Україні як кваліфікованій білій робочій силі, оскільки населення держави до 2030 року скоротиться на 10 млн осіб. Про це заявив один із високопоставлених німецьких чин...

Будьте здорові! ТОП-5 варіантів смачних і корисних сніданків від тренера "Зважених і щасливих"

вівторок, 12 листопад 2019, 9:17

Сніданок повинен бути обов'язково. І він повинен бути щільним. "Овощи - это витамины и аминокислоты, которые необходимы для качественной работы организма и пищеварения. Не стесняйтесь, кушайте их много. Салат на быструю руку: шпинат (повышает сексуальн...