"Россию нужно разоружить и силой заставить жить "по-человечески", - російський історик

Англійці і американці, після Другої світової війни, які взяли під контроль частину території Німеччини і Японії, роззброїли армії цих країн і «почали привчати силою жити по-людськи». Без такої окупації нічого хорошого в Росії не буде.

Таку думку висловив російський опозиціонер, історик Павло Шехтман, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Коментуючи розслідування головного редактора журналу «Путінізм» Артема Круглова про життя і злочини Володимира Путіна до його «воцаріння» в Росії, історик заявив, що після розпаду СРСР кримінал став «фактично тіньовий владою РФ». «Чтобы у официальной власти была хоть какая-то возможность руководить страной, ей нужно было с ним договариваться. Для этой цели у Собчака (Анатолий Собчак, первый мэр Санкт-Петербурга, — ред.) был Путин, который очень быстро нашел с ними общий язык, и появился такой чекистско-криминальный тандем, в своем роде очень эффективный», - зазначив Павло Шехтман.

За його словами, з приходом Володимира Путіна до влади, чекістсько-кримінальне утворення поширилося по всій Росії. І зараз в РФ кримінальні еліти, захопивши ядерну державу, міцно тримаються при владі, а змістити їх здатні лише зовнішні сили. «Без оккупации, которая была в 1945 году в Германии или Японии, ничего хорошего для России я не вижу. Тогда эти страны оккупировали, армию разоружили и начали приучать силой жить по-людски. Американцы и англичане их приучили», - заявив Павло Шехтман.

Історик також підкреслив, що путінський режим виник і тримається на енергоносіях, але через 10-15 років ері нафти прийде кінець. На думку Павла Шехтмана, після падіння цього режиму Росія не залишиться цілісною - вона приречена.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...