Рости і рости: Експерти порівняли зарплати в Україні і країнах Східної Європи

Якщо порівнювати з іншими країнами Європи, високим залишається і рівень безробіття.

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства порівняли зарплату і безробіття в Україні з сусідніми країнами, передають Патріоти України.

За даними відомства, в третьому кварталі 2019 року середня зарплата в Україні еквівалентна 382 євро. При цьому в Латвії вона становить 1 091 євро, в Польщі - 1 143 євро, в Чехії посилання - 1 310 євро.Якщо порівнювати з іншими країнами Європи, високим залишається і рівень безробіття. Для українців 15-70 років він склав 7,3%. Для порівняння, в Чехії - 2,1%, в Німеччині - 3,1%. Але в Іспанії, Італія і Франції питання безробіття більш гострий, ніж в Україні.При цьому в Мінекономіки вважають, що в Україні темпи зростання реальної заробітної плати істотно вище, ніж темпи зростання продуктивності праці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Мені пох*й!": Український музикант навіть не знає, що на Донбасі триває війна (відео)

неділя, 5 грудень 2021, 15:00

Бардаш родом з Алчевська. Але там він вже давно не живе. І, за його словами, не збирається туди повертатися тому, що не сумує за рідним краєм. Український продюсер і музикант Юрій Бардаш, який виступає під ім'ям YOURA, не знав, що на Донбасі досі трива...

З архіву ПУ. Названо ТОП-10 вживаних "безпроблемних" авто (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 4:00

Відшукати серед величезного числа пропозицій хороший старий автомобіль – завдання не з простих. Однак, якщо не гнатися за престижністю авто, то вибрати можна. 1. Mazda 6. Дуже привабливий автомобіль у всіх сенсах. Виробники оснастили Mazda 6 безліччю р...