Рости і рости: Експерти порівняли зарплати в Україні і країнах Східної Європи

Якщо порівнювати з іншими країнами Європи, високим залишається і рівень безробіття.

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства порівняли зарплату і безробіття в Україні з сусідніми країнами, передають Патріоти України.

За даними відомства, в третьому кварталі 2019 року середня зарплата в Україні еквівалентна 382 євро. При цьому в Латвії вона становить 1 091 євро, в Польщі - 1 143 євро, в Чехії посилання - 1 310 євро.Якщо порівнювати з іншими країнами Європи, високим залишається і рівень безробіття. Для українців 15-70 років він склав 7,3%. Для порівняння, в Чехії - 2,1%, в Німеччині - 3,1%. Але в Іспанії, Італія і Франції питання безробіття більш гострий, ніж в Україні.При цьому в Мінекономіки вважають, що в Україні темпи зростання реальної заробітної плати істотно вище, ніж темпи зростання продуктивності праці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...