"Рожденные ползать...": "Літаючі труни" SSJ100 викуплять за кошти державного бюджету Росії

Більшість світових замовників відмовляються від "творіння" російських авіабудівників...

Російська держкорпорація «Ростех» планує протягом декількох років поставити до 60 літаків Sukhoi Superjet 100 авіакомпанії Red Wings, яку сама корпорація контролює через Об'єднану авіабудівну корпорацію (ОАК). Про це з посиланням на три джерела, близьких до ОАК, повідомляють росЗМІ, передають Патріоти України.

Програма поставок вже розроблена, і на нараді з підтримки авіаційної промисловості її представили президенту РФ Володимиру Путіну, повідомили виданню два джерела в корпорації і федеральний чиновник.
Як відзначають джерела, за кілька років у виробника SSJ100 - корпорації «Іркут», яка входить в ОАК, скупчилася велика кількість лайнерів «різного ступеня готовності». Всього у ОАК є 60 таких літаків, на яких ще немає покупців. 22 з них, так звані білі хвости, вже повністю побудовані, відзначили три співрозмовника газети.
Цим лайнерам вже кілька років: їх будували для авіакомпаній, які в підсумку відмовилися їх забирати. Зокрема, мексиканська Interjet взяла тільки 22 літаки з 30 замовлених, а ірландська Cityjet замовила 15 з опціоном ще на 16, а забрала лише сім, відзначили джерела, додавши, що були й інші замовники, які відмовилися від лайнерів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Зіркове життя: Кіркоров відверто розповів про стосунки з Пугачовою

неділя, 1 серпень 2021, 23:30

За словами виконавця, наразі "стосунків жодних немає", також немає і дружби між будинками. Співак Філіп Кіркоров розповів про стосунки з колишньою дружиною Аллою Пугачовою, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. За словами виконавця, наразі...

З архіву ПУ. Наш скарб, який не відібрати: Листи Мазепи до Мотрі

неділя, 1 серпень 2021, 22:00

З нагоди відстояних українцями державних прав на свою мову - невеличкий "мовний подарунок" вам у стрічку. Про це у своєму блозі пише українська письменниця Оксана Забужко, передають Патріоти України. "Цього літа (2020 року.-ред) минає 315 років, відкол...