Розлучення по-кремлівськи, або Чим Медведєв розлютив Путіна: На Росії "вийшли" на головну причину сварки

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, який оголосив про відставку 15 січня, опрацьовував для Росії реформу політичної системи за аналогією з США, яка нібито відрізнялася від поглядів глави Кремля Володимира Путіна.

Володимир Путін і Дмитро Медведєв

Як вдалося дізнатися російському виданню "Комерсант", прем'єр останнім часом нібито був прихильником менш радикальної реформи, ніж та, яку запропонував президент РФ, передають Патріоти України.

Видання пояснює, що Медведєв нібито підтримував злиття президентської і виконавчої влади, як у США, де глава держави де-факто є главою виконавчої влади.

Не менш показовим, на думку журналістів, є і той факт, що виконувати обов'язки прем'єр-міністра буде і. о. першого віце-прем'єра Антон Силуанов – тобто Медведєв на посаді в. о. прем'єр-міністра не залишився.

"Указ президента, який вийшов увечері, означав, що саме Володимир Путін відправив уряд у відставку, а не Дмитро Медведєв і уряд подали у відставку самі: президент посилався на п. "В" ст. 83 і п. 3 ст. 117 тієї ж Конституції РФ, згідно з якою він може розпустити уряд без пояснень і мотивацій", – йдеться в статті.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...