Розпуск парламенту, відставка уряду чи президента? Які наслідки може мати нинішня криза

Експерти з різних регіонів країни оцінили ймовірність дострокових виборів парламенту і президента.

Наприкінці нинішнього роки чи на початку наступного року можливі дочасні парламентські вибори та цілком вірогідна відставку уряду. Такий прогноз озвучив директор Інституту світової політики Євген Магда у матеріалі «Місцеві вибори-2020. Погляд з Києва, Харкова, Львова та Донбасу», передають Патріоти України з посиланням на Главком.

«Дострокові президентські вибори залежать від масштабу викликів, адже Україна і надалі перебуває в стані економічної кризи, яка поглиблюється», – підкреслив експерт.

Директор з досліджень Європейської експертної асоціації Марія Авдєєва також вважає, що політична криза найближчим часом буде поглиблюватися. «Це безумовно, вплине на рейтинг президентської політичної сили і змусить «Слугу народу» шукати союзників, ризикуючи значними репутаційними втратами. Головне при цьому – не допустити таких союзів, які можуть бути використані силами, що стоять проти національних інтересів України. Для мене очевидним є одне – подальше розхитування ситуації в Україні є одним з пріоритетних завдань Кремля», – зазначила Авдєєва.

Натомість шеф-редактор Інформаційної агенції «Західний інформаційний фронт» Юрій Кміть впевнений, що незабаром буде відставка уряду. «В цій конфігурації політичної системи діючому президенту потрібні якісні технічні та ефективні виконавці його особистої політики, а не особи, які бачать свою майбутню політичну перспективу. Тому уряди будуть мінятися швидко. Дострокових виборів у Верховну Раду чи дочасних президентських виборів не буде. Немає логіки, потреби та підстав. Адже зрозуміло, що у наступній Верховній Раді буде менша фракція «Слуга Народу», а більші «Опозиційна платформа – За життя» та «Європейська солідарність» . А кому це потрібно? Президенту? Ні, звичайно. Думаю, що діючому президенту вистачить глузду маневрувати так, щоб не провокувати третього Майдану та силового сценарію дострокових виборів. Такий сценарій є найгіршим для української держави», – зазначив експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Індикатор ризику": Лікарі навчилися передбачати швидку смерть людини по очах

п’ятниця, 14 серпень 2020, 8:24

За словами фахівців, на ризик швидкої кончини може вказувати розмір зіниці у пацієнта. Лікарі з Університетської лікарні Кітасато в Японії виявили новий індикатор ризику швидкої смерті серед пацієнтів з серцевою недостатністю. Результати дослідження оп...

Господині на замітку: Куряча грудка, томлена в молоці, як альтернатива ковбасі

п’ятниця, 14 серпень 2020, 8:05

Нехай вас не лякає, що куряча грудка піддається мінімальній термічній обробці, при цьому м'ясо повністю встигає приготуватися, залишаючись соковитим і м'яким. Що гріха таїти, сучасне суспільство міцно підсіло на ковбасу. Зручно, ароматно, поживно, смач...