Розрив шаблону. Росіяни не розуміють причинно-наслідкового зв'язку: забрали Крим - стали жити гірше, - російський економіст (відео)

Після анексії Криму росіяни стали жити набагато гірше, однак більша частина населення не пов'язує це із захопленням півострова.

Дмитро Некрасов

Про це в ефірі "Обозреватель.LIVE" заявив екс-співробітник Адміністрації президента Росії, економіст і політичний діяч Дмитро Некрасов, повідомляють Патріоти України.

"Реально наявні доходи населення скоротилися на 10%. За деякими даними - на 13%. Оборот роздрібної торгівлі - теж на 10 з гаком відсотків. Деякі ринки, наприклад, продаж нових автомобілів скоротилися в 2 рази, порівняно з піком. Очевидно, росіяни стали жити набагато гірше. Це нерівномірно відбилося на різних групах населення. Але в цілому купувати стали менше, жити - гірше. Інша справа, що переважно це не пов'язують із Кримом", - зазначив Некрасов.

За його словами, об'єктивно більший вплив мали ціни на нафту, ніж західні санкції.

"А суб'єктивно люди говорять і про ціни на нафту, і про злий Захід. Але немає в головах більшості росіян причинно-наслідкового зв'язку: забрали Крим - стали жити гірше. Скільки не розмовляв із людьми, тут розривається шаблон", - підсумував Некрасов.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...