Розвідують місце для висадки? - Російські кораблі підступили до відомого українського курорту

На даний час відео в мережі не доступне для перегляду.

Вчора на каналі в Ютюб "Моряк" з'явилося відео, зняте з риболовецького судна. Автор стверджував, що російський прикордонний катер знаходиться в 5 км від Кирилівки, передають Патріоти України.

Хоч і звучить це дивно, якщо згадати, що Росія воює з Україною, але дивного в тому, що росіяни виявилися так близько від українського берега, немає.

В даний час між Україною і РФ діє Договір про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, підписаний в 2003 році. Договір 2003 року передбачає, що Азовське море, яке є внутрішніми водами України і РФ, розмежовується лінією державного кордону відповідно до угоди між сторонами. Згідно з документом, торгові судна і військові кораблі, а також інші державні судна під прапором РФ або України, що експлуатуються в некомерційних цілях, користуються в Азовському морі і Керченській протоці свободою судноплавства. Угода про розмежування моря лінією держкордону так і не було підписано.
Україна кілька разів робила спроби денонсувати угоду з РФ про співробітництво в Азовському морі. Але всякий раз від ідеї відмовлялася. На думку дипломатів це дало б можливість Кремлю заявити про територіальну суперечку.

Інші публікації автора

Мрії збуваються: Власник салону організував весілля для пари безхатьків (фото)

субота, 27 лютий 2021, 18:11

Молодята мріяли про це 24 роки. Весільна церемонія - часто дуже бажаний момент для молодят. Хтось вважає за краще зробити її публічною та запросити якомога більше гостей, хтось залишає ці моменти виключно для себе. Розалін Феррер і Роммель Баско - безд...

"Коли юридично було закріплено, що борщ - український, у світовій пресі сказали, що Україна відкрила другий фронт війни проти Росії", - Євген Клопотенко (фото)

субота, 27 лютий 2021, 17:58

Киянин навчався у найстарішій французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, заснував популярний ресторан сучасної української кухні, реформує шкільне харчування, довів світові, що борщ – українська страва, і юридично закріпив це. Готуючи борщ за бабусин...