Розвідують місце для висадки? - Російські кораблі підступили до відомого українського курорту

На даний час відео в мережі не доступне для перегляду.

Вчора на каналі в Ютюб "Моряк" з'явилося відео, зняте з риболовецького судна. Автор стверджував, що російський прикордонний катер знаходиться в 5 км від Кирилівки, передають Патріоти України.

Хоч і звучить це дивно, якщо згадати, що Росія воює з Україною, але дивного в тому, що росіяни виявилися так близько від українського берега, немає.

В даний час між Україною і РФ діє Договір про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, підписаний в 2003 році. Договір 2003 року передбачає, що Азовське море, яке є внутрішніми водами України і РФ, розмежовується лінією державного кордону відповідно до угоди між сторонами. Згідно з документом, торгові судна і військові кораблі, а також інші державні судна під прапором РФ або України, що експлуатуються в некомерційних цілях, користуються в Азовському морі і Керченській протоці свободою судноплавства. Угода про розмежування моря лінією держкордону так і не було підписано.
Україна кілька разів робила спроби денонсувати угоду з РФ про співробітництво в Азовському морі. Але всякий раз від ідеї відмовлялася. На думку дипломатів це дало б можливість Кремлю заявити про територіальну суперечку.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "З фотошопом схожа на транса...": Популярна українська телеведуча неприємно здивувала шанувальників змінами в зовнішності (фотофакт)

четвер, 28 травень 2020, 17:00

Шанувальники просять Лесю нічого не міняти в зовнішності. Леся навіть опрацювала своє фото в спеціальній програмі, щоб показати шанувальникам, «як це буде» після втручання хірурга.Шанувальникам варіант «після» не сподобався, вони просять Лесю нічого не...

Хіти тижня. Господині на замітку: Пиріг з яблуком або ягодами в мультиварці (відео)

четвер, 28 травень 2020, 14:00

Простий рецепт смачного частування до чаю. Хочете приготувати щось смачне до чаю або кави, але не любите при цьому витрачати велику кількість часу на випічку? Нічого страшного, адже ароматний пиріг можна приготувати дуже швидко, використовуючи мультива...