Розвідують місце для висадки? - Російські кораблі підступили до відомого українського курорту

На даний час відео в мережі не доступне для перегляду.

Вчора на каналі в Ютюб "Моряк" з'явилося відео, зняте з риболовецького судна. Автор стверджував, що російський прикордонний катер знаходиться в 5 км від Кирилівки, передають Патріоти України.

Хоч і звучить це дивно, якщо згадати, що Росія воює з Україною, але дивного в тому, що росіяни виявилися так близько від українського берега, немає.

В даний час між Україною і РФ діє Договір про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки, підписаний в 2003 році. Договір 2003 року передбачає, що Азовське море, яке є внутрішніми водами України і РФ, розмежовується лінією державного кордону відповідно до угоди між сторонами. Згідно з документом, торгові судна і військові кораблі, а також інші державні судна під прапором РФ або України, що експлуатуються в некомерційних цілях, користуються в Азовському морі і Керченській протоці свободою судноплавства. Угода про розмежування моря лінією держкордону так і не було підписано.
Україна кілька разів робила спроби денонсувати угоду з РФ про співробітництво в Азовському морі. Але всякий раз від ідеї відмовлялася. На думку дипломатів це дало б можливість Кремлю заявити про територіальну суперечку.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Колісницю" доведеться замінити: На Росії чоловік вийшов почистити авто біля будинку і ... дивом уникнув смерті (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 2:00

Бетонна плита впала з даху дев'ятиповерхового будинку прямо на автомобіль і зім'яла його навпіл. Житель російського Владивостока вийшов почистити свій автомобіль, який стояв біля під'їзду, і дивом уникнув смерті: на його машину впала бетонна плита. Від...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...