"Розворот з переворотом": Мережу насмішило відео "поліцейського розвороту" у виконанні російських військових інспекторів

Співробітники військової автоінспекції хотіли зробити поліцейський розворот в дусі голлівудських фільмів, але забули, що у них «Лада Веста».

Мережу насмішило відео «поліцейського розвороту» у виконанні російських військових інспекторів. Замість того, щоб розвернути машину, що їхала заднім ходом, на 180 градусів і продовжити рух, водій влаштував розворот з переворотом, передають Патріоти України.

«Сотрудники военной автоинспекции хотели сделать полицейский разворот в духе голливудских фильмов, но забыли, что у них «Лада Веста», — коментують кадри в мережі.

«Полицейский кувырок».

«Как кошка».

«На 26-ой секунде подбежавший ДПС справа приподнял фуражку, мне аж показалось, что он сейчас скажет: «Ссстттии уважаемый! Старший сержант Соколов, документики ваши можно? Почему нарушаем?»

«Это тройной аксель или тулуп?»

«Развернулись, да ещё с переворотом».

«Противоракетный маневр».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські винахідники запускають пілотний проект сонячної черепиці

неділя, 17 листопад 2019, 7:10

Варто нагадати, що компанія Tesla активно веде розробки в цьому напрямку і вже встигла витратити на проект не малі гроші. "Идейный вдохновитель проекта River Solar Павел Река рассказывает, что задумка создать черепицу с солнечными элементами у него род...

Зрадниця бажає компліментів: У РФ з'ясували, за рахунок чого помолодшала Повалій

неділя, 17 листопад 2019, 6:50

Таїсія Повалій чимало здивувала своєю зовнішністю шанувальників в РФ, де вона зараз проживає. «Решила сделать селфи, накрасила губки», — кокетливо підписала знімок Повалій. У той же час знайшлися в числі фоловерів і ті, кого здивувала разюча зміна в зо...