"Розворот з переворотом": Мережу насмішило відео "поліцейського розвороту" у виконанні російських військових інспекторів

Співробітники військової автоінспекції хотіли зробити поліцейський розворот в дусі голлівудських фільмів, але забули, що у них «Лада Веста».

Мережу насмішило відео «поліцейського розвороту» у виконанні російських військових інспекторів. Замість того, щоб розвернути машину, що їхала заднім ходом, на 180 градусів і продовжити рух, водій влаштував розворот з переворотом, передають Патріоти України.

«Сотрудники военной автоинспекции хотели сделать полицейский разворот в духе голливудских фильмов, но забыли, что у них «Лада Веста», — коментують кадри в мережі.

«Полицейский кувырок».

«Как кошка».

«На 26-ой секунде подбежавший ДПС справа приподнял фуражку, мне аж показалось, что он сейчас скажет: «Ссстттии уважаемый! Старший сержант Соколов, документики ваши можно? Почему нарушаем?»

«Это тройной аксель или тулуп?»

«Развернулись, да ещё с переворотом».

«Противоракетный маневр».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Вирус для ФСБ, или Кто и зачем взломал подрядчика российский спецслужбы", - ЗМІ

вівторок, 23 липень 2019, 8:40

Московська компанія розробляла софт, метою якого є стеження і контроль. Хакери зламали сервер московської IT-компанії "Сайтек", яка виконує підряди для Федеральної служби безпеки РФ (ФСБ). Відповідальність за злом взяла на себе група 0v1ru $ (можна про...

У пари нільських крокодилів у Харківському зоопарку народилися дитинчата (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 8:24

У зоопарках крокодили часто скидають кладку в воду, і яйця гинуть. «Яйця нільських крокодилів щільні, але за час інкубації шкаралупа стає тоншою. Коли прийшов час, крокодильчики, прогризаючи в шкаралупі отвір, вибралися зі своїх «будиночків» і почали в...