Роззяви пропускають зупинки: Водійка автобуса вражає своєю зовнішністю (фото)

Дівчині доводиться щодня стикатися з нав'язливими компліментами пасажирів автобуса, які говорять, що вона занадто гарненька для такої роботи.

24-річна Джоді Лі Фокс з Ессекса (Велика Британія) стала водієм автобуса в 21 рік, але стверджує, що керувати машинами - її покликання, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Перш ніж зважитися на це, вона працювала доглядальницею і одного разу побачила рекламу на задній частині автобуса про набір співробітників - і подала заяву. «Мене завжди заворожувало водіння автобусів. Зазвичай я сідала попереду поруч з водієм, і мені подобалося водити легкову машину, тому я вирішила спробувати», - говорить Джоді.
Коли в автобус сідають чоловіки, зазвичай вони роблять їй одноманітні компліменти: кажуть їй, що вона занадто гарненька, щоб бути водієм автобуса, а від жінок вона отримує приємні коментарі щодо її доглянутого волосся, нігтів і макіяжу.
Джоді намагається боротися зі стереотипами і роботу міняти не збирається. Адже перш ніж потрапити на це місце, вона пройшла кілька тестувань, і це не так просто, як здається деяким людям. І їй буває неприємно, що люди можуть сумніватися в її професіоналізмі через зовнішність.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане", - Маркевич про район іспанської столиці Райо Вальєкано

середа, 16 червень 2021, 2:00

Фанати футбольного клубу "Райо Вальєкано" постійно ображають українського форварда Романа Зозулю, через його допомогу українській армії. За словами Маркевича, тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане. Тому українському форварду Роману Зозулі ...

З архіву ПУ. У США проаналізували військову міць армії Путіна: Що загрожує Україні

середа, 16 червень 2021, 0:10

Росія у випадку поновлення військового вторгнення в Україну не зможе навіть наблизитися до берегів Дніпра, переконані експерти. Фахівці зі США оцінили потенціал російської армії та сценарії нападу на Україну. Згідно з їхніми прогнозами, війська Путіна ...