Роззяви пропускають зупинки: Водійка автобуса вражає своєю зовнішністю (фото)

Дівчині доводиться щодня стикатися з нав'язливими компліментами пасажирів автобуса, які говорять, що вона занадто гарненька для такої роботи.

24-річна Джоді Лі Фокс з Ессекса (Велика Британія) стала водієм автобуса в 21 рік, але стверджує, що керувати машинами - її покликання, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Перш ніж зважитися на це, вона працювала доглядальницею і одного разу побачила рекламу на задній частині автобуса про набір співробітників - і подала заяву. «Мене завжди заворожувало водіння автобусів. Зазвичай я сідала попереду поруч з водієм, і мені подобалося водити легкову машину, тому я вирішила спробувати», - говорить Джоді.
Коли в автобус сідають чоловіки, зазвичай вони роблять їй одноманітні компліменти: кажуть їй, що вона занадто гарненька, щоб бути водієм автобуса, а від жінок вона отримує приємні коментарі щодо її доглянутого волосся, нігтів і макіяжу.
Джоді намагається боротися зі стереотипами і роботу міняти не збирається. Адже перш ніж потрапити на це місце, вона пройшла кілька тестувань, і це не так просто, як здається деяким людям. І їй буває неприємно, що люди можуть сумніватися в її професіоналізмі через зовнішність.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...