Роззяви пропускають зупинки: Водійка автобуса вражає своєю зовнішністю (фото)

Дівчині доводиться щодня стикатися з нав'язливими компліментами пасажирів автобуса, які говорять, що вона занадто гарненька для такої роботи.

24-річна Джоді Лі Фокс з Ессекса (Велика Британія) стала водієм автобуса в 21 рік, але стверджує, що керувати машинами - її покликання, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Перш ніж зважитися на це, вона працювала доглядальницею і одного разу побачила рекламу на задній частині автобуса про набір співробітників - і подала заяву. «Мене завжди заворожувало водіння автобусів. Зазвичай я сідала попереду поруч з водієм, і мені подобалося водити легкову машину, тому я вирішила спробувати», - говорить Джоді.
Коли в автобус сідають чоловіки, зазвичай вони роблять їй одноманітні компліменти: кажуть їй, що вона занадто гарненька, щоб бути водієм автобуса, а від жінок вона отримує приємні коментарі щодо її доглянутого волосся, нігтів і макіяжу.
Джоді намагається боротися зі стереотипами і роботу міняти не збирається. Адже перш ніж потрапити на це місце, вона пройшла кілька тестувань, і це не так просто, як здається деяким людям. І їй буває неприємно, що люди можуть сумніватися в її професіоналізмі через зовнішність.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...