Роззяви пропускають зупинки: Водійка автобуса вражає своєю зовнішністю (фото)

Дівчині доводиться щодня стикатися з нав'язливими компліментами пасажирів автобуса, які говорять, що вона занадто гарненька для такої роботи.

24-річна Джоді Лі Фокс з Ессекса (Велика Британія) стала водієм автобуса в 21 рік, але стверджує, що керувати машинами - її покликання, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Перш ніж зважитися на це, вона працювала доглядальницею і одного разу побачила рекламу на задній частині автобуса про набір співробітників - і подала заяву. «Мене завжди заворожувало водіння автобусів. Зазвичай я сідала попереду поруч з водієм, і мені подобалося водити легкову машину, тому я вирішила спробувати», - говорить Джоді.
Коли в автобус сідають чоловіки, зазвичай вони роблять їй одноманітні компліменти: кажуть їй, що вона занадто гарненька, щоб бути водієм автобуса, а від жінок вона отримує приємні коментарі щодо її доглянутого волосся, нігтів і макіяжу.
Джоді намагається боротися зі стереотипами і роботу міняти не збирається. Адже перш ніж потрапити на це місце, вона пройшла кілька тестувань, і це не так просто, як здається деяким людям. І їй буває неприємно, що люди можуть сумніватися в її професіоналізмі через зовнішність.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...