"Руський мір" - він такий..: У Донецьку покінчив життя самогубством відомий терорист "ДНР" (фото)

"Герой" "молодої республіки" після поранення залишився інвалідом, працював охоронцем, сім'я бідувала...

Український блогер і патріот Necro Mancer в Twitter повідомив про смерть члена НЗФ з позивним "Ефіоп", який свого часу "прославився" тим, що помочився на підбитий танк ЗСУ, передають Патріоти України.

"Бліхор Євген Михайлович (Ефіоп). "15ка" (ДНР). Місце проживання - Донецьк. Народився 12/05/1981. Знайдений повішеним, похований 29/10/2019", - повідомив блогер.

Також дані про "Ефіопа" є на сайті "Миротворець".

Як повідомляють в соцмережі прихильники "руського міра", Бліхор не зміг відновиться після поранення і залишився інвалідом. Він працював охоронцем, його сім'я бідувала. В результаті його знайшли повішеним.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...