"Ризик насильства посилюється": Держдеп застеріг американських туристів від відвідин України в переддень другого туру виборів

За даними Держдепу, в Україні злочини проти іноземців та їх майна є звичайним явищем.

Державний департамент США не рекомендує американським туристам відвідувати Україну, в тому числі окуповані території Криму і Донбасу. Влада США віднесла Україну до списку небезпечних регіонів через рівень злочинності і вибори. Про це повідомляє офіційний сайт відомства, передають Патріоти України.

«Проявляйте велику обережність під час подорожей по Україні через високий рівень злочинності, небезпеки заворушень і масових акцій пов'язаних з виборами. Не подорожуйте до Криму через довільні затримання та інші зловживання з боку російської окупаційної влади, і в східні райони Донецької і Луганської областей, особливо райони, які не контролюються державою, через збройний конфлікт і викрадення людей», - йдеться в повідомленні.

За даними Держдепу, в Україні злочини проти іноземців та їх майна є звичайним явищем. Демонстрації, які часом носили насильницький характер, регулярно проходять по всій Україні, в тому числі в Києві.

«Ризик насильства посилюється в період виборів, а на попередніх виборах деякі пов'язані з виборами демонстрації призводили до насильства», - наголошується в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Заборонена Мінськом важка техніка і показові стрільби: Як терористи "Л/ДНР" "23 фєвраля" зустрічали

неділя, 23 лютий 2020, 22:24

У загарбаному росіянами Донецьку сьогодні, 23 лютого 2020 року, російсько-терористичні сили влаштувала виставку військової техніки в парку Ленінського комсомолу з нагоди "Дня захисника вітчизни", який продовжують відзначати на окупованих територіях. Се...

Кабмін вирішив матеріально підтримати українців: Кому пощастить

неділя, 23 лютий 2020, 22:12

Одержувачами державної виплати стануть 1 мільйон українців. У Кабінеті міністрів України анонсували виплату фінансової допомоги українським громадянам, які мають статус ветеранів Другої світової війни, а також жертвам переслідування нацистами. Прем'єр-...