"С вас лошади в конюшне ржут": Ексватажок терористів "ДНР" звинуватив своїх колег у брехні

Безлер спростував заяви терористів про бої з "іноземними найманцями ЗСУ".

Екскомандир горлівських підрозділів НЗФ Ігор Безлер на своїй сторінці в соцмережі жорстко відреагував на заяви членів НЗФ - сербського найманця Деяна Беріча і "ексрадника ватажка ДНР" Олександра Казакова, які в ефірі російського пропагандистського телеканалу розповідали, як вивозили "ешелонами убитих іноземних найманців ЗСУ", передають Патріоти України.

Так, Безлер зазначив, що озвучена ними інформація не відповідає дійсності, а сказане Козаковим викликає тільки сміх у супротивника: «Какое сафари? Какой Blackwater? Уже в 2009 была Xe Services LLC Эту лабуду пытались впарить в 2014 г. Этот Стэн Паттон такой же сотрудник ЧВК Academi как Берич участник штурма ДАПа в 2014. Или пропагандоны вытаскивают на свет давно протухшее ради картинки? „Там работали ЧВК польские, например. Самые крупные ЧВК на той стороне. Правда, и вывозили мы их уже эшелонами потом, когда их уже не стало“ слова этого Казакова. Что ты там вывозил из кабака „Пушкин“? ДБ (с) Так потом с вас уже не просто смеются, с вас лошади в конюшне ржут».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте обережні! - Україну заполонили нові підробки 200 гривень

вівторок, 28 січень 2020, 16:30

Підроблені гривні на перший погляд складно відрізнити від справжніх. В Україні з'явився новий вид фальшивих гривень. Їхня якість настільки висока, що не розпізнається в торгових мережах. Про те, що купюра підроблена, дізнаються, лише коли вона доходить...

Хіти тижня. Моторошне вбивство дівчат у Києві: Господиня квартири розповіла страшні подробиці (відео)

вівторок, 28 січень 2020, 15:30

Коли жінка приїхала туди, нічого особливо підозрілого не побачила, крім безладу і забитої наглухо шафи на балконі... Господиня квартири у Києві, де були по-звірячому вбиті 19-річна Марія Каминіна і 16-річна Єва Лисенко, не відразу зрозуміла, що трапила...