Седокова зі скандалом покинула шоу Галкіна через "приниження" і "упереджені міркування" журналістів

Співачка заявила, що, після появи в мережі сюжету, в мережі почали критикувати її за велику кількість романів.

Народжена в Україні співачка Анна Седокова зі скандалом покинула шоу Максима Галкіна «Сьогодні ввечері» через ролик про її особисте життя. Причиною Анна назвала «упереджені міркування» журналістів, які готували відео, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Галкін у відповідь на претензії Седокової парирував, що в відео немає нічого, що могло б виставити артистку в негативному світлі. Співачка ж вирішила дотримуватися своїх поглядів, заявивши, що після появи в мережі сюжету багато підписників її сторінок почали критикувати її за велику кількість романів.
Крім того, журналісти заявили, що вона «вистраждала» шлюб з молодим чоловіком. «Мій чоловік ніколи не критикував мене за відверті знімки для журналів і дітей від різних чоловіків. Про жодні страждання не йшлося. Все це було показано в односторонньому світлі. Судячи з усього, так моє життя виглядало цікавіше», - розповіла Сєдокова.
Після цього співачка заявила, що йде зі студії, тому що не хоче брати участь в шоу такого формату. Максим Галкін постарався зупинити її, запропонувавши подивитися відео з родичами її чоловіка. Седокова у відповідь закликала дівчат перестати «терпіти приниження» і не здаватися, після чого на очах у глядачів вийшла зі знімального павільйону. Шоу продовжилося вже без артистки.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.